Statistika našeho portálu

  • 95 206 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Hotel Harrachovka - Harrachov

Harrachov

Harrachovka**** v klidném prostředí uprostřed zeleně navozuje atmosféru dobré pohody, ke které přispívá rodinné prostředí i kulinářská nabídka mezinárodní kuchyně i českých specialit. Kombinace aktivního sportování, včetně nabídky adrenalinových sportů, s lázeňskými procedurami a wellness programy nenechá nikoho na pochybách, že jde o ideální místo pro relaxační pobyt.V nabídce je: 33 pokojů a 10…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nový svět 139, Harrachov
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Semily
Obec
Harrachov

Fotogalerie k článku

Harrachovka**** v klidném prostředí uprostřed zeleně navozuje atmosféru dobré pohody, ke které přispívá rodinné prostředí i kulinářská nabídka mezinárodní kuchyně i českých specialit. Kombinace aktivního sportování, včetně nabídky adrenalinových sportů, s lázeňskými procedurami a wellness programy nenechá nikoho na pochybách, že jde o ideální místo pro relaxační pobyt.

V nabídce je: 33 pokojů a 101 lůžek - jednolůžkové, dvou, třílůžkové, rodinné pokoje, prezidentské apartmá

Pokoje vybavené: sejfem,minibarem, TV SAT, WI-FI, telefon s přímou volbou

Možnosti stravování

RESTAURACE KAMENICE - Nově zrekonstruovaná restaurace pro hotelové hosty. Nabízí stravování formou bohatých buffetových stolů s vyhlídkou na říčku Kamenici.

RESTAURACE MERLOT - Restaurace "MERLOT" nabízí mimo jiné i zvěřinové speciality, ryby a mořské plody. Je ideálním místem pro rodinná setkání a slavnostní večeře.

LETNÍ TERASA - Lahůdky z grilu a "smokeru" si vychutnáte při posezení pod slunečníky v překrásném prostředí na břehu říčky Kamenice.

CAFÉ VILLA- V kavárně nabízíme výběr z mnoha druhů káv, koktejlů, fresh juiců. Ke kávě nabízíme domácí moučníky, zmrzlinu. Volný čas je možné strávit v přilehlé herně s ping-pongovým stolem.

Rovněž hotelový resort nabízí dobré zázemí pro konání firemních i společenských akcí, semináře, zasedání a porady, firemní a partnerské setkání, prezentační akce.

Popis okolí

Harrachov najdete v nejnavštěvovanějších českých horách Krkonoších, kde se zrodila tradice lyžování, českého sklářství a výroby nádherných šperků vykládaných českými granáty. Okolí Harrachova je protkáno sítí cyklostezek, turistickými i běžkařskými trasami, které uspokojí začátečníky i náročné sportovce. Když se místní rašelina začala využívat k léčebným zábalům, začal být Harrachov vnímán nejen jako středisko sportování, ale i jako lázeňské letovisko.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

pátek 7. květen

Dnes má svátek Stanislav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete