Statistika našeho portálu

  • 102 672 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Harrachovka - Harrachov

Harrachov

Harrachovka**** v klidném prostředí uprostřed zeleně navozuje atmosféru dobré pohody, ke které přispívá rodinné prostředí i kulinářská nabídka mezinárodní kuchyně i českých specialit. Kombinace aktivního sportování, včetně nabídky adrenalinových sportů, s lázeňskými procedurami a wellness programy nenechá nikoho na pochybách, že jde o ideální místo pro relaxační pobyt.V nabídce je: 33 pokojů a 10…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nový svět 139, Harrachov
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Semily
Obec
Harrachov

Fotogalerie k článku

Harrachovka**** v klidném prostředí uprostřed zeleně navozuje atmosféru dobré pohody, ke které přispívá rodinné prostředí i kulinářská nabídka mezinárodní kuchyně i českých specialit. Kombinace aktivního sportování, včetně nabídky adrenalinových sportů, s lázeňskými procedurami a wellness programy nenechá nikoho na pochybách, že jde o ideální místo pro relaxační pobyt.

V nabídce je: 33 pokojů a 101 lůžek - jednolůžkové, dvou, třílůžkové, rodinné pokoje, prezidentské apartmá

Pokoje vybavené: sejfem,minibarem, TV SAT, WI-FI, telefon s přímou volbou

Možnosti stravování

RESTAURACE KAMENICE - Nově zrekonstruovaná restaurace pro hotelové hosty. Nabízí stravování formou bohatých buffetových stolů s vyhlídkou na říčku Kamenici.

RESTAURACE MERLOT - Restaurace "MERLOT" nabízí mimo jiné i zvěřinové speciality, ryby a mořské plody. Je ideálním místem pro rodinná setkání a slavnostní večeře.

LETNÍ TERASA - Lahůdky z grilu a "smokeru" si vychutnáte při posezení pod slunečníky v překrásném prostředí na břehu říčky Kamenice.

CAFÉ VILLA- V kavárně nabízíme výběr z mnoha druhů káv, koktejlů, fresh juiců. Ke kávě nabízíme domácí moučníky, zmrzlinu. Volný čas je možné strávit v přilehlé herně s ping-pongovým stolem.

Rovněž hotelový resort nabízí dobré zázemí pro konání firemních i společenských akcí, semináře, zasedání a porady, firemní a partnerské setkání, prezentační akce.

Popis okolí

Harrachov najdete v nejnavštěvovanějších českých horách Krkonoších, kde se zrodila tradice lyžování, českého sklářství a výroby nádherných šperků vykládaných českými granáty. Okolí Harrachova je protkáno sítí cyklostezek, turistickými i běžkařskými trasami, které uspokojí začátečníky i náročné sportovce. Když se místní rašelina začala využívat k léčebným zábalům, začal být Harrachov vnímán nejen jako středisko sportování, ale i jako lázeňské letovisko.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Auto-moto-Farmářské a bleší trhy Tu…

20.07.2024 - 20.07.2024
Stružinec, Tuhaň, 51251

Všechny zveme na sobotu 20. července 2024 do obce Tuhaň u Semil, na tradiční auto-moto, farmářské a bleší trhy.

Sváteční auto moto farmářské a bleš…

28.10.2024 - 28.10.2024
Obec Tuhaň na Semilsku…

Akce s více než 45letou tradicí, dříve známá pod názvem - ,,burza Chuchelna,,. Nyní v obci Tuhaň na Semilsku, rodná…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete