Statistika našeho portálu

  • 92 460 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 175 Míst a památek

Hotel Harrachovka - Harrachov

Harrachov

Harrachovka**** v klidném prostředí uprostřed zeleně navozuje atmosféru dobré pohody, ke které přispívá rodinné prostředí i kulinářská nabídka mezinárodní kuchyně i českých specialit. Kombinace aktivního sportování, včetně nabídky adrenalinových sportů, s lázeňskými procedurami a wellness programy nenechá nikoho na pochybách, že jde o ideální místo pro relaxační pobyt.V nabídce je: 33 pokojů a 10…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nový svět 139, Harrachov
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Semily
Obec
Harrachov

Fotogalerie k článku

Harrachovka**** v klidném prostředí uprostřed zeleně navozuje atmosféru dobré pohody, ke které přispívá rodinné prostředí i kulinářská nabídka mezinárodní kuchyně i českých specialit. Kombinace aktivního sportování, včetně nabídky adrenalinových sportů, s lázeňskými procedurami a wellness programy nenechá nikoho na pochybách, že jde o ideální místo pro relaxační pobyt.

V nabídce je: 33 pokojů a 101 lůžek - jednolůžkové, dvou, třílůžkové, rodinné pokoje, prezidentské apartmá

Pokoje vybavené: sejfem,minibarem, TV SAT, WI-FI, telefon s přímou volbou

Možnosti stravování

RESTAURACE KAMENICE - Nově zrekonstruovaná restaurace pro hotelové hosty. Nabízí stravování formou bohatých buffetových stolů s vyhlídkou na říčku Kamenici.

RESTAURACE MERLOT - Restaurace "MERLOT" nabízí mimo jiné i zvěřinové speciality, ryby a mořské plody. Je ideálním místem pro rodinná setkání a slavnostní večeře.

LETNÍ TERASA - Lahůdky z grilu a "smokeru" si vychutnáte při posezení pod slunečníky v překrásném prostředí na břehu říčky Kamenice.

CAFÉ VILLA- V kavárně nabízíme výběr z mnoha druhů káv, koktejlů, fresh juiců. Ke kávě nabízíme domácí moučníky, zmrzlinu. Volný čas je možné strávit v přilehlé herně s ping-pongovým stolem.

Rovněž hotelový resort nabízí dobré zázemí pro konání firemních i společenských akcí, semináře, zasedání a porady, firemní a partnerské setkání, prezentační akce.

Popis okolí

Harrachov najdete v nejnavštěvovanějších českých horách Krkonoších, kde se zrodila tradice lyžování, českého sklářství a výroby nádherných šperků vykládaných českými granáty. Okolí Harrachova je protkáno sítí cyklostezek, turistickými i běžkařskými trasami, které uspokojí začátečníky i náročné sportovce. Když se místní rašelina začala využívat k léčebným zábalům, začal být Harrachov vnímán nejen jako středisko sportování, ale i jako lázeňské letovisko.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

17.03.2020 - 17.03.2020
TJ Sokol Turnov,…

Společenství Josefa Zezulky. Hledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti.

Čokoládový festival - Turnov

27.03.2020 - 29.03.2020
Kulturní Centrum,…

Přijďte se bavit s celou rodinou! Připravené jsou pro návštěvníky kvízy, soutěže a spousty dárků! Hlavním programem…

Bleší trhy Tuhaň a Čurdovo pivo - S…

29.03.2020 - 29.03.2020
Obec Tuhaň na Semilsku

Akce s téměř 40letou tradicí, dříve známá pod názvem - burza Chuchelna. Nyní v obci Tuhaň na Semilsku, rodná vesnice…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete