Statistika našeho portálu

  • 102 672 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Hejtmanský dvůr - Slaný

Slaný

Čtyřhvězdičkový atriový Hotel Hejtmanský dvůr se nachází v královském městě Slaný ve středních Čechách 19 km od pražského letiště Ruzyň po silnici dálničního typu směrem na Chomutov. Je umístěn ve středu města. Téměř všechny pokoje nabízí výhled na historické náměstí. Hotel nabízí 7 jednolůžkových, 24 dvoulůžkových, 6 třílůžkových a 1 bezbariérový pokoj, celkem 75 lůžek. Prostorné nadstandardní p…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Masarykovo náměstí 114, Slaný
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Kladno
Obec
Slaný

Fotogalerie k článku

Čtyřhvězdičkový atriový Hotel Hejtmanský dvůr se nachází v královském městě Slaný ve středních Čechách 19 km od pražského letiště Ruzyň po silnici dálničního typu směrem na Chomutov. Je umístěn ve středu města. Téměř všechny pokoje nabízí výhled na historické náměstí. Hotel nabízí 7 jednolůžkových, 24 dvoulůžkových, 6 třílůžkových a 1 bezbariérový pokoj, celkem 75 lůžek. Prostorné nadstandardní pokoje jsou - s ohledem na původní dispozice rekonstruovaného objektu – rozdílně tvarově řešeny. Standardní výbavou všech je vana nebo sprchovým kout, fén, televizor se satelitním příjmem, telefon, trezor a přípojka na internet s neomezeným přístupem. Část pokojů je vybavena minibarem.

Možnosti stravování

Samozřejmou součástí nabídky jsou gastronomické služby vycházející na jedné straně z tradičních hodnot odpovídajících umístění a charakteru hotelu, na druhé straně sledující nejnovější gastronomické trendy a reagující na ně. Nabídka je prezentována v několika střediscích rozličného charakteru – restaurace Atrium a vinárna.

Popis okolí

Hotel Hejtmanský Dvůr svoji polohou v blízkosti Prahy a zároveň uprostřed krásné přírody je ideálním místem pro ubytování pro návštěvníky, kteří chtějí navštívit hlavní město a zároveň putovat po památkách Středočeského (ale také Ústeckého, Karlovarského a Plzeňského kraje). Návštěvníky, kteří chtějí v rámci aktivního odpočinku využít místní cyklostezky, zahrát si golf na nedalekém golfovém hřišti, nebo využít nabídky některého z dalších slánských sportovišť. Nabídka sportovních a turistických aktivit je také vhodným doplňkem firemních setkání a školení, která umožňuje akce zpříjemnit a obohatit.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Hypnotizér ve Stochově | únor 2025

26.02.2025 - 26.02.2025
Dům kultury Stochov,…

Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na představení HYPNOTIZÉR!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete