Statistika našeho portálu

  • 87 167 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Hotel Hoffmann - Kladno

Příční 1533, Kladno

Hotel Hoffmann se nachází v centru Kladna v architektonicky velmi vzácné budově z roku 1903, jejímž autorem byl světoznámý architekt Josef Hoffmann. Budova hotelu byla zařazena na seznam kulturně chráněných památek ČR a v posledních letech prodělala velmi rozsáhlou a umělecky náročnou rekonstrukci interiéru a exteriéru, kterou navrhl významný malíř a architekt Orest Skop. Pro své klienty nabízíme…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Příční 1533, Kladno
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Kladno
Obec
Kladno

Fotogalerie k článku

Hotel Hoffmann se nachází v centru Kladna v architektonicky velmi vzácné budově z roku 1903, jejímž autorem byl světoznámý architekt Josef Hoffmann. Budova hotelu byla zařazena na seznam kulturně chráněných památek ČR a v posledních letech prodělala velmi rozsáhlou a umělecky náročnou rekonstrukci interiéru a exteriéru, kterou navrhl významný malíř a architekt Orest Skop. Pro své klienty nabízíme 5 jednolůžkových, 14 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmá. K dispozici je dále konferenční místnost, salónek, stylová restaurace s vynikající českou i mezinárodní kuchyní a zahrada s letní restaurací. Hotel Hoffmann je pouhých 19 km od mezinárodního letiště Ruzyně, cca 22 minut jízdy autem.Pokoje:Hosté, kteří zavítají do našeho hotelu, se mohou ubytovat ve 19-ti stylově zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny moderně zařízenou koupelnou, televizí se satelitním příjmem, telefonem s přímou provolbou a rádiem. K dispozici jsou rovněž 2 apartmá poskytující vysoký komfort ubytování.

Možnosti stravování

Restaurace:Vynikající českou i mezinárodní kuchyni nabízí nejen pro ubytované hosty naše hotelová restaurace. Kromě pestrého menu je pro všechny gurmány připraven také velký výběr alko nápojů a soft drinků.Zahradní restaurace:Naše jedinečná zah-radní restaurace pro vás bude zelenou oázou, kde si bě-hem horkých dnů a večerů můžete odpočinout a ochutnat grilované speciality.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Velikonoce na dobových pohlednicích…

05.04.2019 - 28.04.2019
Sládečkovo vlastivědné…

Kladenské muzeum zve na výstavu, která více než stovkou velikonočních pohledů od konce 19. století po 80. léta století…

O ošklivé princezně - Kladno

28.04.2019 - 28.04.2019
Divadélko U Zvonu

Muzikálová pohádka pro celou rodinu

Kladenský Majáles 2019

25.04.2019 - 25.04.2019
Sportovců 2311 - Areál…

Jaro už nám klepe na dveře a je třeba ho pořádně uvítat. Jak jinak, než na Kladenském majálesu! Studentský neziskový…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete