Statistika našeho portálu

  • 95 435 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Hotel Hradec - Mlázovice

Mlázovice

Hotel Hradec najdete na náměstí městečka Mlázovice, mimo hlavní komunikaci, takže Vám nebude nic bránit v nerušeném odpočinku. V současné době má čtyři dvojlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (umyvadlo, toaleta, sprchový kout). Každý pokoj má možnost přistýlek. Dále je v hotelu možnost ubytování v apartmánu. Mezi samozřejmé vybavení, které je pro všechny hosty připraveno, patří výborně …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Náměstí 54, Mlázovice
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Jičín
Obec
Mlázovice

Fotogalerie k článku

Hotel Hradec najdete na náměstí městečka Mlázovice, mimo hlavní komunikaci, takže Vám nebude nic bránit v nerušeném odpočinku. V současné době má čtyři dvojlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (umyvadlo, toaleta, sprchový kout). Každý pokoj má možnost přistýlek. Dále je v hotelu možnost ubytování v apartmánu. Mezi samozřejmé vybavení, které je pro všechny hosty připraveno, patří výborně vybavená moderní posilovna (vstup: 35 Kč vč. DPH a nápoje, otevřeno: po, st, pá 16h-18h, st 9h-11h), stylový bar, herna s karambolem nebo bar s rychlým internetem. Samozřejmostí je také možnost zajištění celodenního stravování v nedaleké Restauraci Radnice, kde si jistě každý vybere z bohaté nabídky chutné domácí stravy.

Možnosti stravování

Samozřejmostí je na Vaše přání zajištění celodenního stravování v nedaleké Restauraci Radnice, kde si jistě každý vybere z bohaté nabídky chutné domácí stravy.

Popis okolí

Malebná podkrkonošská obec Mlázovice se nachází v Královehradckém kraji, cca 13 km od Jičína, od Nové Paky a od Hořic v Podkrkonoší a 7 km od Lázní Bělohrad.

Tipy na výlet po okolí

Nezanedbatelné jsou také četné možnosti výletů do překrásného přírody nedalekého Českého ráje a Krkonoš. Velmi oblíbené jsou rovněž cyklotrasy v okolí Mlázovic, které jsou vedeny čistou podkrkonoškou přírodou.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

neděle 13. červen

Dnes má svátek Antonín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete