Statistika našeho portálu

  • 102 672 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel INN - Lázně Libverda

Lázně Libverda

Hotel INN se nachází v blízkosti jídelny a lázeňského parku. Ubytování je možné v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a apartmánech, kde pokoje v 1. patře mají terasu. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem a příslušenstvím. V přízemí budovy naleznete kulečníkový stůl v recepci hotelu Nový Dům jsou k zapůjčení tága a koule a sál, který je možné po předchozím jednání pronajmout. Hotel disp…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Hejnice 82, Lázně Libverda
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Liberec
Obec
Lázně Libverda

Fotogalerie k článku

Hotel INN se nachází v blízkosti jídelny a lázeňského parku. Ubytování je možné v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a apartmánech, kde pokoje v 1. patře mají terasu. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem a příslušenstvím. V přízemí budovy naleznete kulečníkový stůl v recepci hotelu Nový Dům jsou k zapůjčení tága a koule a sál, který je možné po předchozím jednání pronajmout. Hotel disponuje také úschovnou kol a lyží a parkovištěm pro hosty zdarma.

Možnosti stravování

Budova jídelny Ostrava se nachází nad kolonádou a poskytuje se zde stravování v podobě plné penze nebo polopenze. Stravování je pro samoplátce podáváno bufetovým způsobem a host má na výběr ze tří hlavních chodů.

Popis okolí

Lázeňská kolonáda nabízí příjemné posezení k relaxaci a odpočinku s možností popíjení vody ze zdejšího léčebného pramene.

Tipy na výlet po okolí

Pro sport i aktivní relaxaci nabízejí lázně možnost využití minigolfu, tenisových kurtů nebo fitnesscentra. Pro odpočinek je k dispozici whirpool, sauna nebo solárium.V okolí je též mnoho zajímavých turistických cílů k výletům či procházkám, například Obří sud s restaurací, poutní městečko Hejnice s barokním chrámem nebo starobylé město Frýdlant se stejnojmenným renesančním zámkem. K návštěvě láká i město Liberec s krásnou botanickou a zoologickou zahradou, lanová dráha na horu Ještěd či aquapark Babylon.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Královský košt Liberec 2024

29.11.2024 - 29.11.2024
Liberec

Největší pultová degustace českých a moravských vín.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete