Statistika našeho portálu

  • 101 397 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Ján - Moldava

Moldava

Hotel Ján snadno najdete v Novém Městě v Krušných horách, kam vystoupáte serpentinami z Teplic. Ubytování v Hotelu Ján se vyznačuje vysokým komfortem a moderním designem s přírodními prvky a především s důrazem na individualitu klientů.V prvním patře najdete především dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita je 24. míst a jsou vhodné především pro pobyty typu sportovníc…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nové Město 26, Moldava
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Teplice
Obec
Moldava

Fotogalerie k článku

Hotel Ján snadno najdete v Novém Městě v Krušných horách, kam vystoupáte serpentinami z Teplic.

Ubytování v Hotelu Ján se vyznačuje vysokým komfortem a moderním designem s přírodními prvky a především s důrazem na individualitu klientů.

V prvním patře najdete především dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita je 24. míst a jsou vhodné především pro pobyty typu sportovních soustředění nebo školení, kdy klient preferuje pohodlí a zároveň klid na relaxaci po sportovním nebo pracovním výkonu.

V druhém patře jsou mezonetové apartmány, jejichž jedinečnost ocení zejména nároční klienti. Mohou zde jednak dlouhodobě relaxovat nebo využít jejich velkorysý prostor k pořádání privátních setkání či pořádání důležitých firemních schůzek. Tyto mezonety jsou zařízeny tak, aby splnily požadavky na pohodlný a diskrétní pobyt. Mají prostornou předsíň, v hlavní části má klient k dispozici pohodlnou koženou pohovku s možností přistýlky, televizor, psací stolek. Z předsíně vystoupíme do ložnice, tvořené dvoulůžkem. Veškeré vybavení je z masivu a samozřejmostí je vlastní koupelna a WC.

Možnosti stravování

Restaurace Hotelu Ján je jeho opravdovým centrem po všech stránkách. Je skutečným reprezentačním, odpočinkovým a zážitkovým středem celého hotelu. Vkusný, pohodlný, velkorysý a přitom účelně členěný prostor restaurace se rozkládá v celém přízemí objektu. Samozřejmostí je bezbariérový přístup do všech prostor jak společenských tak sociálních.

Popis okolí

Nové Město je součástí Moldavy a je tvořeno především rekreačními objekty a chatami. Odsud se snadno dostanete jak na vrchol Bouřňáku do střediska zimních sportů, tak na nedaleký lyžařský stadion. V létě pak Nové Město křižují cyklotrasy a cesty pro pěší turistiku.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete