Statistika našeho portálu

  • 87 167 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Hotel Jehla - Žďár nad Sázavou

Kovářova 214/4, Žďár nad Sázavou

Nacházíme se uprostřed ČR v jedné z nejčistších a nejzdravějších oblastí. Hotel Jehla splní požadavky i náročného návštěvníka. Naleznete u nás ubytování, stravování, perfektní zázemí pro kongres, turistiku a sport. Zprostředkujeme sportovní a společenské vyžití jednotlivců i kolektivů. Zorganizujeme pro Vás výlety a turistické výšlapy. Kapacita kategorii Hotel**** 70 komfortně vybavených jednolůž…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kovářova 214/4, Žďár nad Sázavou
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Žďár nad Sázavou
Obec
Žďár nad Sázavou

Fotogalerie k článku

Nacházíme se uprostřed ČR v jedné z nejčistších a nejzdravějších oblastí. Hotel Jehla splní požadavky i náročného návštěvníka. Naleznete u nás ubytování, stravování, perfektní zázemí pro kongres, turistiku a sport. Zprostředkujeme sportovní a společenské vyžití jednotlivců i kolektivů. Zorganizujeme pro Vás výlety a turistické výšlapy. Kapacita kategorii Hotel**** 70 komfortně vybavených jednolůžkových až dvoulůžkových pokojů s přistýlkou. Kapacita kategorie Hotel*** je 50 jednolůžkových až dvoulůžkových pokojů s přistýlkou. KONGRESOVÉ CENTRUM je plně vybavené multimediální technikou s klimatizací s celkovou kapacitou 199 osob.Celkem je k dispozici 11 vybavených sálů a salonků.

Možnosti stravování

Hotel nabízí moderní restauraci s kapacitou 70 míst. V nabídce restaurace široký výběr české a mezinárodní kuchyně, mimo stálé nabídky i denní výběr až z osmi hotových jídel prostřednictvím výdejní linky. Pro hosty v naší restauraci připravujeme speciální akce jako jsou zvěřinové a zabijačkové hody, taneční večery, čaje o páté. Aktuální nabídka z čerstvých zákusků a míchaných nápojů. Široký výběr kávy Lavazza. Letní restaurační zahrádka s obsluhou až pro 30 osob. Pivní zahrádka: kapacita až 100 osob, občerstvení, grilování - akce na přání hostů

Popis okolí

Objekt hotelu je situován v klidné části města Žďár nad Sázavou, přímo na břehu řeky Sázavy. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází kulturní dům, sportovní zázemí pro tenis, squash, bowling, plavecké sporty, fotbal. Kolem hotelu prochází cyklostezka, která se v zimním období mění na strojově udržovanou běžkařskou trať.

Tipy na výlet po okolí

Historické památky: hrad Pernštejn, Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře-od r. 1994 zapsán do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, Kaple sv. Markéty, Radnice čp. 294, Tvrz čp.276, Farní kostel sv. Prokopa, Kaple sv. Barbory, dolní hřbitov, barokní most, bývalý cisterciánský klášter, Betlém Hlinsko, Veselý kopec. Přírodní zajímavosti: Devět skal, Žákova hora, Dráteničky - horolezectví, Čtyři palice, rybník Sykovec, rybník Medlov, rekreační oblast Milovy. Muzea a galerie: Muzeum knihy, Horácké muzeum, Horácká galerie. Sportovní akce: Světový pohár v klasickém lyžování Zlatá lyže, Golfové hřiště v obci Svratka. Zábava: Westernové městečko Šiklův mlýn, Kadov - prodej oblíbeného místního bylinného likéru Kadovánek. Nově otevřený Strašidelný zámek v Dolní Rožínce a Offroad a military zóna a Paintball Zvole nad Perštejnem. Technické zajímavosti: sklářská huť Beránek, sklářská huť Svoboda.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Výstava Leonardo - Žďár nad Sázavou

01.02.2019 - 30.04.2019
Zámek Žďár nad Sázavou

Letos uplyne 500 let od úmrtí Leonarda da Vinciho. Připomeňte si tohoto génia a ponořte se do jeho tvořivé mysli.…

Bleší trhy - Bystřice nad Pernštejn…

27.04.2019 - 27.04.2019
Bystřice nad Pernštejnem

Burza starožitností. Vstupné i prodejní místo je zdarma.

Baby Dance Camp 2019 - Fryšava pod …

07.07.2019 - 21.07.2019
Fryšava pod Žákovou…

Baby Dance Camp je letní taneční tábor pro rodiny s malými dětmi od 3 do 9 let, jehož cílem je rozvinout základní cit…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete