Statistika našeho portálu

  • 102 550 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Jelínkova vila - Velké Meziříčí

Velké Meziříčí

Hotel patří k nejkvalitnějším hotelům ve Velkém Meziříčí a na celé Vysočině. Svou širokou nabídkou hotelových pokojů a hotelových služeb jako například bazén, sauna, monitorované parkování a další, dokáže uspokojit nejednoho zákazníka. Ubytování u nás je hned několik typů. V apartmánech, historických pokojích, hotelových studií i klasických pokojích. Hotelové koupelny, u každého pokoje, jsou vyba…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Třebíčská 342/10, Velké Meziříčí
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Žďár nad Sázavou
Obec
Velké Meziříčí
Telefon
E-mail
hotel@jelinkovavila.cz

Fotogalerie k článku

Hotel patří k nejkvalitnějším hotelům ve Velkém Meziříčí a na celé Vysočině. Svou širokou nabídkou hotelových pokojů a hotelových služeb jako například bazén, sauna, monitorované parkování a další, dokáže uspokojit nejednoho zákazníka. Ubytování u nás je hned několik typů. V apartmánech, historických pokojích, hotelových studií i klasických pokojích. Hotelové koupelny, u každého pokoje, jsou vybaveny fénem a dle výběru pokoje sprchou, masážním sprchovým panelem, klasickou nebo vířivou vanou.Kapacita hotelu 50 lůžek – včetně přistýlek2x jednolůžkový pokoj9x dvoulůžkový pokoj - z toho jeden bezbariérový2x hotelové studio ( dvoulůžkový a třílůžkový pokoj s kuchyňkou)2x apartmán ( více pokojový, dvoulůžkový s přistýlkou )4x historický, dvoulůžkový pokoj1x historické studio (dvoulůžkový pokoj s kuchyňkou)1x apartmán Prezident (vícepokojový apartmán, 80m2)

Možnosti stravování

Přejete si posedět v příjemném prostředí, které Vás zaujme originálním interiérem,a především dobrým pivem a výbornou kuchyní? Právě pro Vás je v Hotelu Jelínkova vila otevřena restaurace ve stylu starého mlýna s tradičním rukodělným pivovarem.Vedle vlastního piva Velkomeziříčský Harrach Vám nabídneme kvalitní moravskévíno a především vynikající kuchyni zaměřující se na pochoutky z čerstvých sladkovodních ryb, dále pečená vepřová žebírka a kolena, jehněčí a další velkývýběr nejrůznějších specialit.Restaurace je klimatizovaná s kapacitou 55 míst a letní terasa nabízí posezení pro dalších 38 hostů.

Popis okolí

Hotel Jelínkova vila se nachází nedaleko centra Velkého Meziříčí. Město leží v údolí obklopeném kopci Českomoravské vrchoviny v bezprostřední blízkosti dálnice D1. Vyrostlo na soutoku řek Oslavy a Balinky.

Tipy na výlet po okolí

Historické centrum bylo vyhlášeno městskou památkovou zónou. K nejvýznamnějším památkám patří zámek (původně hrad z 12. stol.). Další památkou je gotický kostel sv. Mikuláše, renesanční luteránské gymnázium, židovské synagogy a částečně zachované opevnění s hradební bránou.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

BLUE STYLE PRIMA FEST 2024

12.07.2024 - 13.07.2024
Zvole

Letní rodinný festival BLUE STYLE PRIMA FEST, který přináší zábavu pro celou rodinu, se nezadržitelně blíží a odtajňuje…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete