Statistika našeho portálu

  • 93 278 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Hotel Kahan - Česká Lípa

Česká Lípa

Hotel nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích a také dlouhodobé ubytování např. pro zaměstnance firem. Celková kapacita hotelu je 270 lůžek. Značná kapacita restaurační části umožňuje pořádat podnikové večírky, oslavy, svatby atd. Vzhledem k technickému vybavení je také ideální pro různé semináře, či školení velkoplošná projekce, zpětný projektor, počítačová síť, profesio…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Jáchymovská/2352, Česká Lípa
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Česká Lípa
Obec
Česká Lípa

Fotogalerie k článku

Hotel nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích a také dlouhodobé ubytování např. pro zaměstnance firem. Celková kapacita hotelu je 270 lůžek. Značná kapacita restaurační části umožňuje pořádat podnikové večírky, oslavy, svatby atd. Vzhledem k technickému vybavení je také ideální pro různé semináře, či školení velkoplošná projekce, zpětný projektor, počítačová síť, profesionální ozvučení .... O pátcích a sobotách můžete navštívit taneční zábavy s živou muzikou.

Možnosti stravování

Restaurace se samozřejmě postará kompletně o stravování hotelových hostů snídaně, obědy, večeře, balíčky na cesty, ale i o další návštěvníky. Jsme schopni také zabezpečit závodní stravování. Máme bohaté zkušenosti s velkými skupinami včetně sportovců či dětí.

Tipy na výlet po okolí

Otevřete si naše stránky, kde jsme pro Vás zpracovali něco málo z široké nabídky možností, kam od nás vyrazit.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete