Statistika našeho portálu

  • 102 220 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Kampa - stará zbrojnice - Praha

Praha

Hotel Kampa - stará zbrojnice je originálně zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel v centru historické části hlavního města Prahy, situovaný stranou od běžného ruchu velkoměsta v klidné lokalitě, obklopen parkem Kampa, dává ty nejlepší předpoklady pro klidné ubytování v Praze.Díky svému umístění je Hotel Kampa - stará zbrojnice dobře dostupný pro všechny druhy dopravy. Hotelové taxi přiveze a odve…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
16, Praha
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Hotel Kampa - stará zbrojnice je originálně zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel v centru historické části hlavního města Prahy, situovaný stranou od běžného ruchu velkoměsta v klidné lokalitě, obklopen parkem Kampa, dává ty nejlepší předpoklady pro klidné ubytování v Praze.

Díky svému umístění je Hotel Kampa - stará zbrojnice dobře dostupný pro všechny druhy dopravy. Hotelové taxi přiveze a odveze klienty z letiště nebo z nádraží do 30 minut, pěší dostupnost historického a obchodního centra je do 20 minut. Městská doprava je pěšky vzdálena od hotelu do 5 minut, metro do 10 minut. Hotel disponuje rozsáhlým uzamčeným parkovištěm hlídaným bezpečnostními kamerami.

Možnosti stravování

Rytířský sál hotelové restaurace odráží atmosféru 18. století. Původně se zde nacházela jízdárna. Dnes patří Rytířský sál díky bohaté výzdobě historickými zbraněmi a dekoracemi a díky interiéru s klenutými stropy k jedné z nejpřitažlivějších restaurací Prahy. Na hosty zde dýchá středověká atmosféra dotvářená citlivě volenou dobovou hudbou. Při troše štěstí se zde právě v době Vaší návštěvy může strhnout neopakovatelný rytířský turnaj za doprovodu krásných tanečnic a vystoupení tureckého fakíra. Váš hluboký zážitek pomůže dotvořit umění našich mistrů kuchařů společně s profesionálním servisem. Nabídka vinného lístku, který je zaměřen na vysoce kvalitní vína tuzemské produkce už jen podtrhne příjemně strávený čas v prostředí Rytířského sálu. Od 7:00 – 10:00 hod. se v klimatizovaném Rytířském sále podává bohatá bufetová snídaně za doprovodu živě hrajícího pianina. Přejete-li si u nás pouze posnídat, nabídneme Vám snídaňový servis za 300,- Kč na osobu. Restaurace je v provozu od 11:30 – 22:00. Hotelový bar Vám připraví Váš oblíbený nápoj od 11:30 – 23:00 Etážový servis poskytujeme denně od 7:00-22:00 hod. za příplatek 20% k cenám jídelního a nápojového lístku.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Barokní podvečery - Il Pianto Amoro…

18.04.2024 - 18.04.2024
Císařský sál

Árie z oratorií A. Caldary a A. Stradelly & kantáta L᾿Orfeo A. Scarlattiho

Nechte se hýčkat na Festivalu krásy…

18.04.2024 - 21.04.2024
Metropole Zličín

Máte rádi módu a neunikne vám žádný nový beauty trend? Tak to určitě nesmíte vynechat Festival krásy a módy v nákupním…

Sklářský workshop Suvenýr s Michael…

18.04.2024 - 18.04.2024
Pragovka Gallery

Pragovka Gallery vás 18. dubna od 18 hodin zve na doprovodný program k aktuální výstavě Michaely Spružinové Pohlednice…

Urban Challenge 2024 - Praha

19.04.2024 - 20.04.2024
Bohnice

Urban Challenge je městský 5km dlouhý běh, který je určený pro každého.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete