Statistika našeho portálu

  • 102 223 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr - Břasy

Břasy

Ubytovací kapacita hotelu je 242 lůžek ve 101 pokojích, z toho 68 pokojů kategorie First Class**** a 33 pokojů kategorie Standard***. Hotel má celkem 8 apartmá (suit) a 12 pokojů junior suit, 67 dvoulůžkových pokojů většinou s oddělenými lůžky (twin), které lze však snadno uzpůsobit na dvoulůžka. Kromě toho má hotel i 11 třílůžkových pokojů a 3 pokoje čtyřlůžkové. Celý hotelový komplex je umístěn…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Darová 3, Břasy
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Rokycany
Obec
Břasy

Fotogalerie k článku

Ubytovací kapacita hotelu je 242 lůžek ve 101 pokojích, z toho 68 pokojů kategorie First Class**** a 33 pokojů kategorie Standard***. Hotel má celkem 8 apartmá (suit) a 12 pokojů junior suit, 67 dvoulůžkových pokojů většinou s oddělenými lůžky (twin), které lze však snadno uzpůsobit na dvoulůžka. Kromě toho má hotel i 11 třílůžkových pokojů a 3 pokoje čtyřlůžkové. Celý hotelový komplex je umístěn v centru golfového hřiště nad meandrem řeky Berounky a je v dispozicích starobylého poplužního dvora rozdělen do čtyř historických budov a nové hlavní budovy Kongres & Golf hotelu, což příjemným způsobem zajišťuje pocit soukromí a klidu jednotlivým hostům, celým rodinám i větším skupinám a firmám s různým programovým zaměřením pobytu.

Možnosti stravování

Součástí areálu je stylová restaurace s 300 let starou "černou kuchyní". Restaurace je oblíbená pro svoji neopakovatelnou atmosféru vybízející k neformálnímu posezení u dobrého jídla a pití. V "černé kuchyni" rožníme na přání hostů vynikající speciality.

Popis okolí

Součástí resortu je i golfové hřiště. Golfové hřiště je jednou z nejvyhledávanějších nabídek pro hotelové hosty i kongresové nebo jiné skupiny návštěvníků. Hřiště má 27 jamek mistrovských parametrů pro hráče s HCP a ZK a 9 jamek veřejného hřiště, přístupného pro začínající hráče a širokou veřejnost. Celý komplex je citlivě zasazen do mírně zvlněné krajiny orámované řekou a přilehlými smíšenými lesy. Charakteristickým rysem pro tuto malebnou krajinu jsou panoramatické pohledy na jednotlivé jamky a celý meandr půvabné řeky Berounky.

Tipy na výlet po okolí

Přírodní park Horní Berounka, Rokycany, Mariánský Týnice, Plasy, Rabštejn nad Střelou, hrad Křivoklát, hrad Karlštejn, zámek Kozel...

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete