Statistika našeho portálu

  • 101 436 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Kopanice - Starý Hrozenkov

Starý Hrozenkov

Hotel Kopanice je zasazen do nádherného prostředí a nabízí Vám veškerý komfort a služby, tak aby jste se cítili jako doma. Pokoje našeho hotelu jsou útulné s krásným výhledem na hustě zalesněné kopce Bílých Karpat. Hotel Kopanice se vyznačuje příjemnou rodinnou atmosférou a veškerý personál je připraven splnit vaše přání.šechny pokoje i suity jsou nekuřácké. Pokoje ju vybaveny moderním zařízením,…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Žítková 160, Starý Hrozenkov
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Uherské Hradiště
Obec
Starý Hrozenkov

Fotogalerie k článku

Hotel Kopanice je zasazen do nádherného prostředí a nabízí Vám veškerý komfort a služby, tak aby jste se cítili jako doma. Pokoje našeho hotelu jsou útulné s krásným výhledem na hustě zalesněné kopce Bílých Karpat. Hotel Kopanice se vyznačuje příjemnou rodinnou atmosférou a veškerý personál je připraven splnit vaše přání.

šechny pokoje i suity jsou nekuřácké. Pokoje ju vybaveny moderním zařízením, dále j k dispozici koupelna se sprchou a WC, fén, župan, přezůvky, LCD televizor, telefon, minibar, pokojový trezor, přípojka k internetu

Možnosti stravování

Ať nás navštívíte jako hoteloví hosté nebo se k nám zastavíte jen na malé občerstvení v rámci vašeho výletu či procházky po okolí, vždy vám nabídneme široký výběr tradičních i netradičních jídel a nápojů, útulné prostředí, příjemnou obsluhu a nádherný výhled na zalesněné kopce Bílých Karpat.

Popis okolí

Nabízíme Vám bohaté sportovní vyžití v hotelu a jeho blízkém okolí. Zasportujte si v našem profesionálně vybaveném hotelovém fitness, zacvičte si v hotelové tělocvičně, vydejte se na túru po Bílých Karpatech sami nebo s profesionálním průvodcem, pujčte si kolo a vychutnejte si pohled na protější kopce, vydejte se vybaveni holemi a v doprovodu profesionální instruktorky Nordic Walkingu do okolí, zahrajte si na vojáky a vyzkoušejte si hru s laserovými zbraněmi, projeďte se kočárem taženým koňmi nebo se vydejte na návštěvu některé z místních bio farem, což ocení především děti, které potěší setkání s živými zvířaty. V zimě jsou pro Vás v blízkém okolí připraveny běžecké tratě a nedaleko se nachází areál Mikulčin Vrch se třemi sjezdovkami. Od jara 2010 pro Vás připravujeme tenisové kurty, hřiště minigolfu, venkovní vyhřívaný bazén a okrasnou zahradu s altánem.

Tipy na výlet po okolí

Luhačovice, Bojkovice, rozhledna Lhotka, rozhledna Lopeník, Vlčnov, hrad Buchlov, zámek Buchlvice, Velehrad, archeoskanzen, ZOO Zlín, Baťův kanál, Piešťany a Trenčín.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete