Statistika našeho portálu

  • 94 279 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 186 Míst a památek

Hotel Korunní Princ - Turnov

Turnov

Velmi kvalitně vybavený tříhvězdičkový hotel se nachází v historickém centru města Turnova,v srdci Českého ráje. Ubytování ve 23 jedno - dvou - třílůžkových pokojích a 1 apartmá s možností přistýlek, celková kapacita 62 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou /sprcha/, WC, telefonem, chladničkou a TV-satelitem. Pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem a stěny v pastelových barvách zdo…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Náměstí Českého Ráje 137, Turnov
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Semily
Obec
Turnov

Fotogalerie k článku

Velmi kvalitně vybavený tříhvězdičkový hotel se nachází v historickém centru města Turnova,v srdci Českého ráje. Ubytování ve 23 jedno - dvou - třílůžkových pokojích a 1 apartmá s možností přistýlek, celková kapacita 62 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou /sprcha/, WC, telefonem, chladničkou a TV-satelitem. Pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem a stěny v pastelových barvách zdobí originální grafiky.

Možnosti stravování

Restaurace je umístěna v prostorách hotelu Korunní princ, přímo na náměstí Turnova. Součástí restaurace je venkovní terasa. Stravování v příjemném prostředí s kapacitou 85 míst - kontinentální snídaně, obědy a večeře dle jídelního lístku. Velký výběr jídel italské kuchyně / pizzy, těstoviny, steaky/, dále české i mezinárodní kuchyně.

Popis okolí

Romantická krajina Českého ráje lákající k procházkám skalními městy s hrady a zámky. V místě a blízkém okolí se nachází : krytý plavecký bazén, přírodní koupaliště, tenisové kurty, masáže, sauna, fitness, solárium, biliárd, půjčovna kol a sportovních potřeb. Nedaleká zimní střediska Jizerských hor a Krkonoš. Zábavné centrum Babylon - Liberec. Bozkovské dolomitové jeskyně. Zoo a botanická zahrada v Liberci. Pěší turistika, cykloturistika, rafty, rybaření.

Tipy na výlet po okolí

* Venkovní přírodní koupaliště (1 km) * Přírodní koupaliště Písečák-Přísovice (4 km) * Hrad Valdštejn (2 km), hrad Hrubá Skála (3 km), hrad Kost (15 km), zámek Sychrov (10 km), zámek Hrubý Rohozec (5 km), hrad Valečov (15 km), zřícenina hradu Trosky (10 km) * Kopicův statek - historické lidové stavení, často využívané pro natáčení pohádek * Sobotka (20 km) * Drábské světničky - ubytování jako ve středověku (10 km) * Turnov (5 km) * Liberec - aquapark Babylon (25 km) * Krkonoše - Harrachov (40 km) * Rozhledna Kozákov (10 km) * Muzeum "Drahé kameny Českého ráje" (5 km) * Skalní města - Prachovské skály, Hruboskalsko, Maloskalsko (3-20 km) * Rybolov, rybaření (4 km) * Lyžování Ještěd - vleky, lanovka (25 km) * Cyklobusy - zastávka před hotelem * Jízdárna Dračice (3 km)

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Cirk-UFF festival nového cirkusu - …

23.09.2020 - 27.09.2020
Turnov

Tradiční svátek milovníků adrenalinu, euforické zábavy i experimentálního umění Cirk-UFF ovládne Trutnov ve dnech 23. -…

Auto-moto-Farmářské a bleší trhy Tu…

27.09.2020 - 27.09.2020
Obec Tuhaň - okr. Semily

Všechny zveme na Neděli 27. září 2020 do obce Tuhaň u Semil na tradiční trhy. Více info na www.trhy-tuhan.cz.

Kaml Cup

28.09.2020 - 29.09.2020
Harrachov

I v tento den bude areál skokanských můstku na Kamlu patřit závodům.

Svatováclavská pouť - Harrachov

28.09.2020 - 28.09.2020
Kostel sv. Václava,…

Svatováclavská pouť, atrakce, kostel, koláče.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete