Statistika našeho portálu

  • 89 049 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 163 Míst a památek

Hotel Královský Dvůr - Hořice

nám. Jiřího z Poděbrad 237, Hořice

Hotel Královský Dvůr se nachází v centru města Hořice v Podkrkonoší, které proslulo díky sochařskému umění jako "Město kamenné krásy”.Okolí nabízí nepřeberné možnosti výletů do nedalekých lokalit jako např. :Český ráj, Safari ve Dvoře Králové, Krkonoše apod.Pro skupiny i jednotlivce v případě zájmu zajistíme různé sportovní či kulturní aktivity jako např. : výlety s průvodcem, jízda na koních, ly…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
nám. Jiřího z Poděbrad 237, Hořice
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Jičín
Obec
Hořice

Fotogalerie k článku

Hotel Královský Dvůr se nachází v centru města Hořice v Podkrkonoší, které proslulo díky sochařskému umění jako "Město kamenné krásy”.Okolí nabízí nepřeberné možnosti výletů do nedalekých lokalit jako např. :Český ráj, Safari ve Dvoře Králové, Krkonoše apod.Pro skupiny i jednotlivce v případě zájmu zajistíme různé sportovní či kulturní aktivity jako např. : výlety s průvodcem, jízda na koních, lyžování, windsurfing, paragliding, lov zvěře či rybářský lístek atd. Hotel je vhodný i pro pořádání školících akcí (kapacita školících prostor je 40 a 50 míst).

Popis okolí

Okolí hotelu Královský Dvůr v Hořicích v Podkrkonoší (max do 50 km) nabízí spoustu možností aktivního využití volného času . Můžete navštívit mnoho zajímavých přírodních lokalit , historických zajímavostí , strávit dovolenou pasivně u vody nebo aktivně sportovat . Pokud by jste měli zájem , hotel je schopen zajistit program pro Váš pobyt . A to včetně průvodců , stravování , kulturních i sportovních akcí , rybářských či loveckých lístků atd..

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Svatojakubský jarmark - Miletín

27.07.2019 - 27.07.2019
Miletín, náměstí

Oblíbená akce spojená s ukázkami umění řemeslníků,hodně jídla , pití, otevřená věž, zámecký park, živá hudba, zábava…

Posvícenský jarmark a festival řeme…

23.08.2019 - 24.08.2019
Sobotka

Cílem Soboteckého jarmarku a festivalu řemesel je představit široké veřejnosti tradiční řemesla a zároveň jarmark…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete