Statistika našeho portálu

  • 101 408 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Královský Dvůr - Hořice

Hořice

Hotel Královský Dvůr se nachází v centru města Hořice v Podkrkonoší, které proslulo díky sochařskému umění jako "Město kamenné krásy”.Okolí nabízí nepřeberné možnosti výletů do nedalekých lokalit jako např. :Český ráj, Safari ve Dvoře Králové, Krkonoše apod.Pro skupiny i jednotlivce v případě zájmu zajistíme různé sportovní či kulturní aktivity jako např. : výlety s průvodcem, jízda na koních, ly…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
nám. Jiřího z Poděbrad 237, Hořice
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Jičín
Obec
Hořice

Fotogalerie k článku

Hotel Královský Dvůr se nachází v centru města Hořice v Podkrkonoší, které proslulo díky sochařskému umění jako "Město kamenné krásy”.Okolí nabízí nepřeberné možnosti výletů do nedalekých lokalit jako např. :Český ráj, Safari ve Dvoře Králové, Krkonoše apod.Pro skupiny i jednotlivce v případě zájmu zajistíme různé sportovní či kulturní aktivity jako např. : výlety s průvodcem, jízda na koních, lyžování, windsurfing, paragliding, lov zvěře či rybářský lístek atd. Hotel je vhodný i pro pořádání školících akcí (kapacita školících prostor je 40 a 50 míst).

Popis okolí

Okolí hotelu Královský Dvůr v Hořicích v Podkrkonoší (max do 50 km) nabízí spoustu možností aktivního využití volného času . Můžete navštívit mnoho zajímavých přírodních lokalit , historických zajímavostí , strávit dovolenou pasivně u vody nebo aktivně sportovat . Pokud by jste měli zájem , hotel je schopen zajistit program pro Váš pobyt . A to včetně průvodců , stravování , kulturních i sportovních akcí , rybářských či loveckých lístků atd..

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete