Statistika našeho portálu

  • 101 405 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Křemešník - Nový Rychnov

Nový Rychnov

Hotel Křemešník na poutním místě na kopci Křemešník. U hotelu lanový park, skiareál Křemešník. V blízkosti kostel Nejsvětější trojice, rozhledna Pípalka, křížová cesta, "větrný" zámek.  U hotelu je křižovatka turistických a cyklistických tras  (včetně naučné "Greenway řemesel a poznání").V hotelu je k dispozici restaurace, konferenční salonek pro firemní akce a rodinné oslavy …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Křemešník/4, Nový Rychnov
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Pelhřimov
Obec
Nový Rychnov

Fotogalerie k článku

Hotel Křemešník na poutním místě na kopci Křemešník. U hotelu lanový park, skiareál Křemešník. V blízkosti kostel Nejsvětější trojice, rozhledna Pípalka, křížová cesta, "větrný" zámek.  U hotelu je křižovatka turistických a cyklistických tras  (včetně naučné "Greenway řemesel a poznání").

V hotelu je k dispozici restaurace, konferenční salonek pro firemní akce a rodinné oslavy (svatby, promoce). V prostorách hotelu je volně dostupný WiFi signál.

Standardně vybavené dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha) s možností přistýlky.

Popis okolí

Poutní místo na kopci Křemešník. Cyklotrasy (nejvýznamnější Greenway řemesel a poznání), turistické trasy pro výlety v blízkém okoli (nedaleké kopce Čeřínek a Javořice). V obci Vyskytná veřejné koupaliště.

U hotelu lanový park, dětské hřiště s "hradem",  skiareál Křemešník s výstupní stanicí cca 300m od hotelu (cca 400m dlouhá, dvoukotva, umělé zasněžování, večerní osvětlení), rozhledna Pípalka.

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete