Statistika našeho portálu

  • 95 731 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Hotel Labuť - Vrchlabí

Vrchlabí

Ve své historické budově v příjemné rodinné atmosféře hotel Labuť poskytuje mimo pohodlného ubytování a kvalitního stravování řadu dalších doplňkových služeb. Pohodlné 1 – 2 – 3 – 4 lůžkové pokoje, některé s výhledem na zámek, jiné obrácené k horám. Všechny se zásuvkou pro bezplatné připojení na internet, koupelnou, WC, telefonem a TV s možností příjmu satelitních pr…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Krkonošská 188, Vrchlabí
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Trutnov
Obec
Vrchlabí

Fotogalerie k článku

Ve své historické budově v příjemné rodinné atmosféře hotel Labuť poskytuje mimo pohodlného ubytování a kvalitního stravování řadu dalších doplňkových služeb. Pohodlné 1 – 2 – 3 – 4 lůžkové pokoje, některé s výhledem na zámek, jiné obrácené k horám. Všechny se zásuvkou pro bezplatné připojení na internet, koupelnou, WC, telefonem a TV s možností příjmu satelitních programů. Část pokojů též s chladničkou.

Možnosti stravování

V restauraci PARAPA je pro hosty celkem 56 míst u stolu. Jsou zde servírována jídla české a mezinárodní kuchyně. V jídelníčku najdete studené i teplé předkrmy, jídla masitá i vegetariánská. Znám je náš sklep s českými a moravskými víny různých ročníků. Svým uspořádáním restaurace umožňuje útulné a oddělené posezení malých skupin. V letních měsících je k dispozici zahrádka s možností grilování. Otevřeno Ne - Čt 08:00 - 22:00 hod Pá - So 08:00 - 23:00 hod

Popis okolí

Hotel Labuť se nachází naproti zámku a zámeckému parku přímo v centru historického města Vrchlabí, v podhůří nejvyšších českých hor Krkonoš. Jeho ideální poloha přímo vybízí k výletům do nedalekých rekreačních středisek či k procházkám po horách, které jsou protkány množstvím dobře značených turistických, cyklistických a lyžařských tras. Při nepřízni počasí můžete navštívit některé z vrchlabských pamětihodností nebo se jen tak toulat po místních obchůdcích.

Tipy na výlet po okolí

Okolí hotelu nabízí širokou nabídku volnočasových aktivit: ve vzdálenosti necelého 1 kilometru od hotelu se nachází místní koupaliště " Kačák ", kde si nejen zaplavete, ale na své si přijdou i milovníci rybaření. V jeho těsné blízkosti je v letním období provozován také zorbing. Shlédnout krásu Krkonoš z ptačí perspektivy Vám umožní letiště Vrchlabí 4km , trochu adrenalinu zažijete ve Špindlerově Mlýně 15 km , kde se nachází lanové centrum a obří houpačka, a Vaše děti zde jistě potěší projížďka na bobové dráze. Příznivcům golfu jsou k dispozici hřiště v Prosečném 9 km nebo Mladých Bukách 15 km . Přímo ve Vrchlabí si mimo jiné můžete zahrát squash, bowling, či si zajít do jedné ze dvou solných jeskyní.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

H fest - food piknik 2021 - Trutnov

07.08.2021 - 07.08.2021
Nábřeží Václava Havla

Sobota plná chutí!

Příměstský cyklo kemp 2021 - Trutnov

09.08.2021 - 13.08.2021
ZŠ Mládežnická

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Příměstský cyklo kemp 2021 - Trutnov

16.08.2021 - 20.08.2021
ZŠ Mládežnická

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Příměstský in-line kemp s angličtin…

23.08.2021 - 27.08.2021
ZŠ Mládežnická

In- line kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Děti jsou rozděleny do…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete