Statistika našeho portálu

  • 88 315 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Hotel Labuť - Vrchlabí

Krkonošská 188, Vrchlabí

Ve své historické budově v příjemné rodinné atmosféře hotel Labuť poskytuje mimo pohodlného ubytování a kvalitního stravování řadu dalších doplňkových služeb. Pohodlné 1 – 2 – 3 – 4 lůžkové pokoje, některé s výhledem na zámek, jiné obrácené k horám. Všechny se zásuvkou pro bezplatné připojení na internet, koupelnou, WC, telefonem a TV s možností příjmu satelitních pr…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Krkonošská 188, Vrchlabí
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Trutnov
Obec
Vrchlabí

Fotogalerie k článku

Ve své historické budově v příjemné rodinné atmosféře hotel Labuť poskytuje mimo pohodlného ubytování a kvalitního stravování řadu dalších doplňkových služeb. Pohodlné 1 – 2 – 3 – 4 lůžkové pokoje, některé s výhledem na zámek, jiné obrácené k horám. Všechny se zásuvkou pro bezplatné připojení na internet, koupelnou, WC, telefonem a TV s možností příjmu satelitních programů. Část pokojů též s chladničkou.

Možnosti stravování

V restauraci PARAPA je pro hosty celkem 56 míst u stolu. Jsou zde servírována jídla české a mezinárodní kuchyně. V jídelníčku najdete studené i teplé předkrmy, jídla masitá i vegetariánská. Znám je náš sklep s českými a moravskými víny různých ročníků. Svým uspořádáním restaurace umožňuje útulné a oddělené posezení malých skupin. V letních měsících je k dispozici zahrádka s možností grilování. Otevřeno Ne - Čt 08:00 - 22:00 hod Pá - So 08:00 - 23:00 hod

Popis okolí

Hotel Labuť se nachází naproti zámku a zámeckému parku přímo v centru historického města Vrchlabí, v podhůří nejvyšších českých hor Krkonoš. Jeho ideální poloha přímo vybízí k výletům do nedalekých rekreačních středisek či k procházkám po horách, které jsou protkány množstvím dobře značených turistických, cyklistických a lyžařských tras. Při nepřízni počasí můžete navštívit některé z vrchlabských pamětihodností nebo se jen tak toulat po místních obchůdcích.

Tipy na výlet po okolí

Okolí hotelu nabízí širokou nabídku volnočasových aktivit: ve vzdálenosti necelého 1 kilometru od hotelu se nachází místní koupaliště " Kačák ", kde si nejen zaplavete, ale na své si přijdou i milovníci rybaření. V jeho těsné blízkosti je v letním období provozován také zorbing. Shlédnout krásu Krkonoš z ptačí perspektivy Vám umožní letiště Vrchlabí 4km , trochu adrenalinu zažijete ve Špindlerově Mlýně 15 km , kde se nachází lanové centrum a obří houpačka, a Vaše děti zde jistě potěší projížďka na bobové dráze. Příznivcům golfu jsou k dispozici hřiště v Prosečném 9 km nebo Mladých Bukách 15 km . Přímo ve Vrchlabí si mimo jiné můžete zahrát squash, bowling, či si zajít do jedné ze dvou solných jeskyní.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Krkonoše Amerikou - Vrchlabí

02.08.2019 - 03.08.2019
Vrchlabí

4. SRAZ AMERICKÝCH VOZIDEL A MOTOCYKLŮ

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie
Turistické regiony

pondělí 17. červen

Dnes má svátek Adolf

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete