Statistika našeho portálu

  • 102 716 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Martin & Kristýna - Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn

Hotel Martin Všechny pokoje jsou vybaveny balkóny s výhledem do parku Kristýna. Hotel disponuje 10 dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky, 1 třílůžkového pokoje. Hotel je vhodný pro klidnou dovolenou. Restaurace v hotelu Kristýna slouží také hostům z hotelu Martin Špindlerův Mlýn. Celková kapacita hotelu je 23 pevných lůžek s možností 4 přistýlek. Špindlerův Mlýn a Hotel …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Údolní 292, Špindlerův Mlýn
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Trutnov
Obec
Špindlerův Mlýn

Fotogalerie k článku

Hotel Martin Všechny pokoje jsou vybaveny balkóny s výhledem do parku Kristýna. Hotel disponuje 10 dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky, 1 třílůžkového pokoje. Hotel je vhodný pro klidnou dovolenou. Restaurace v hotelu Kristýna slouží také hostům z hotelu Martin Špindlerův Mlýn. Celková kapacita hotelu je 23 pevných lůžek s možností 4 přistýlek. Špindlerův Mlýn a Hotel Martin v zimě V zimním období můžete spatři krásně zasněžené vrcholky Krkonoš, zvláště Luční horu, Koří hřbety. Sportovci využijí blízké sjezdovky ve sportovním areálu Svatý Petr Špindlerův Mlýn, který je vzdálen 800 m nebo sjezdovku Stoh, která je vzdálená 300 m. Areál Medvědín Špindlerův Mlýn je vzdálen 2 km. Do sportovních areálů jezdí skibus. Zastávka jej přímo u hotelu Martin.

Možnosti stravování

Osvěžení a občerstvení Vám rádi poskytneme v restauraci hotelu Kristýna nebo na terase, kde se můžete nechal zlákat vůní grilovaných specialit a klobás z domácí udírny.

Popis okolí

V zimních měsících k našim objektům vede vždy upravená a průjezdná silnice a jsou Vám k dispozici upravené parkoviště před každým objektem. Hotel Kristýna a Hotel Martin Špindlerův Mlýn jsou od centra Špindlerova Mlýna vzdálené pouhých 15 minut chůze. V letním a zimní období je také možné použít skibus. Pro milovníky lyžování, turistiky nebo cyklistiky se ve Špindlerově Mlýně nachází velké vyžití.

Tipy na výlet po okolí

HRAD KOST Jak se dostat na hrad Kost? Špindleruv Mlýn – Vrchlabí – Nová Paka – Jicín – Sobotka – Libošovice – Podkost celkem: 69 km, 1 hodina jízdy ADRŠPAŠSKO-TEPLICKÉ SKÁLY Jak dostat do Adršpašsko-Teplických skal: Špindleruv Mlýn – Vrchlabí – Lánov – Rudník – Trutnov – Chvalec - Adršpach celkem: 64 km, 1 hodina jízdy BOZKOVSKÉ DOLOMITOVÉ JESKYNĚ Jak dostat do Boskovských jeskyní: Špindleruv Mlýn – Vrchlabí – Jilemnice – Poniklá – Semnily - Bozkov celkem: 45 km, 45 min. hodina jízdy ZOO - DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM Jak se tam dostanete: Špindleruv Mlýn – Vrchlabí – Trutnov – Dvur Králové nad Labem celkem: 46 km, 1 hod. jízdy

Mapa

Zajímavé akce v okolí

TrutnOFF Open Air Festival 2024

22.08.2024 - 25.08.2024
Na bojišti

TrutnOFF ke čtyřicetinám a na Den vrabců vybubnoval orla letošního setkání. Krále alternativního rocku, kultovní The…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete