Statistika našeho portálu

  • 91 106 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Hotel Marttel - Karlovy Vary

Karlovy Vary

Hotel Marttel disponuje ubytovací kapacitou 120-ti lůžek. Pokoje jsou převážně dvoulůžkové s možností přistýlky . Veškeré pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou či vanou a vysoušečem vlasů. Televizory a telefon na každém pokoji jsou samozřejmostí. Pro novomanžele nabízíme ubytování v romantickém svatebním pokoji, který je kompletně zařízen replikami nábytku ve stylu Ludvíka …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Lidická 12, Karlovy Vary
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Karlovy Vary
Obec
Karlovy Vary

Fotogalerie k článku

Hotel Marttel disponuje ubytovací kapacitou 120-ti lůžek. Pokoje jsou převážně dvoulůžkové s možností přistýlky . Veškeré pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou či vanou a vysoušečem vlasů. Televizory a telefon na každém pokoji jsou samozřejmostí. Pro novomanžele nabízíme ubytování v romantickém svatebním pokoji, který je kompletně zařízen replikami nábytku ve stylu Ludvíka XV.

Možnosti stravování

Pro účely stravování slouží hostům stylová hotelová restaurace s kapacitou 100 míst. Nabízíme širokou škálu pokrmů jak domácí tak i mezinárodní kuchyně ve velmi dobré kvalitě v příznivých cenových relacích. V hotelu je také sál pro 90 osob a salonek pro 25 osob. Tyto prostory jsou využívány k firemním seminářům, školením, konferencím a také oslavám. Konají se zde svatby a rodinná setkání.

Popis okolí

Nově zrekonstruovaný Hotel Marttel se nachází v klidné vilové čtvrti v Horních Drahovicích a od lázeňského resp. obchodního centra města je vzdálen pouze 10 minut chůze.Poloha hotelu je také ideální pro pořádání tréninkových soustředění sportovců - v těsné blízkosti hotelu Marttel se nachází sportovním areál s fotbalovým hřištěm, sportovní halou, rehabilitačním centrem a kuželnou.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete