Statistika našeho portálu

  • 101 439 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Mas - Sezimovo Ústí

Sezimovo Ústí

Hotel je umístěn v mimořádně klidném prostředí městečka Sezimovo Ústí a proto je ideálním místem pro rodinou dovolenou, školení, kongresy. Kapacitu zařízení tvoří 50 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, 14 třílůžkových pokojů a jedno apartmá vybavené masážní vanou. - více Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, televizním přijímačem se satelitními kanály, WC a telefonem. Všechny pokoje jsou …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Náměstí Tomáše Bati 417, Sezimovo Ústí
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Tábor
Obec
Sezimovo Ústí

Fotogalerie k článku

Hotel je umístěn v mimořádně klidném prostředí městečka Sezimovo Ústí a proto je ideálním místem pro rodinou dovolenou, školení, kongresy. Kapacitu zařízení tvoří 50 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, 14 třílůžkových pokojů a jedno apartmá vybavené masážní vanou. - více Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, televizním přijímačem se satelitními kanály, WC a telefonem. Všechny pokoje jsou vkusně zařízeny a dostatečně vybaveny pro Vaše, co možná největší pohodlí a maximální spokojenost. Samozřejmostí jsou bezbariérové přístupy v celém hotelu. Speciální letní týdenní pobyty s polopenzí za 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji stojí 4700 Kč. Bezdrátové připojení WI-Fi v celém hotelu ZDARMA.

Možnosti stravování

Ceny zahrnují snídani podávanou bufetovou formou. Bezbariérová hotelová restaurace s kvalitní vzduchotechnikou o kapacitě 55 míst, s nekuřáckým salónkem o kapacitě 40 míst, barem a krásnou letní terasou nabízí velice příjemné posezení s velkým výběrem nápojů a špičkovou kuchyní. Ochotný a profesionální personál pro vás rád připraví k firemním nebo společenským účelům vše od tradiční české kuchyně, přes nejmodernější gastronomické trendy až po hostiny, rauty, grilování, bankety, svatby atd. Tolik oblíbené rauty pro Vás, či Vaší firmu připravují skuteční odborníci v oboru.

Popis okolí

Hotel se nachází na náměstí jihočeského města Sezimovo Ústí, v těsné blízkosti města Tábor, který se pro svou slavnou historii a množství architektonických památek i přírodních krás stalo jedním z nejvyhledávanějších rekreačních centrer Jižních Čech. Je neodmyslitelně spojeno s husitským hnutím a jeho velkými osobnostmi - zejména Janem Žižkou z Trocnova. Charakteristickou scenérii vytváří řeka Lužnice spolu s okolnímy lesy, potoky a rybníky, které jsou vyhledávány především zájemci o vodní, pěší a cykloturistiku. Táborsko je pro své historické památky i přírodní krásy značně navštěvovanu oblastí Jižních Čech.

Tipy na výlet po okolí

Nedaleká řeka Lužnice spolu s okolními lesy a rybníky jsou vyhledávanými místy pro milovníky přírody. Rovněž velké množství památek v okolí je lákavým cílem návštěvníků ( Tábor, Chýnovské jeskyně, Kozí Hrádek, Choustník, Dobronice, Příběnice, ze vzdálenějších míst hrady Zvíkov a Kámen, zámky Orlík, Červená Lhota a Hluboká nad Vltavou ).

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete