Statistika našeho portálu

  • 95 208 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Hotel Maximus Resort - Brno

Brno

Hotel Maximus Resort Brno na Brněnské přehradě nabízí ideální příležitost k aktivnímu odpočinku i relaxaci. Hotel se nachází jen dvacet minut od centra Brna, ale zároveň je umístěn uprostřed krásné přírody. Pokud tedy hledáte klid, ale zároveň potřebuje být v centru dění, bude pro vás hotel Maximus Resort v Brně to pravé. Mezi brněnskými hotely patří hotel Maximus Resort k těm nejlepším. Nabízí u…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Hotel Maximus Resort Brno na Brněnské přehradě nabízí ideální příležitost k aktivnímu odpočinku i relaxaci. Hotel se nachází jen dvacet minut od centra Brna, ale zároveň je umístěn uprostřed krásné přírody. Pokud tedy hledáte klid, ale zároveň potřebuje být v centru dění, bude pro vás hotel Maximus Resort v Brně to pravé. Mezi brněnskými hotely patří hotel Maximus Resort k těm nejlepším. Nabízí ucelené spektrum služeb. Kromě kvalitního ubytování v Brně a zážitkové gastronomie u nás najdete řadu sportovních aktivit, ať už jde o tenis, volejbal a nohejbal s celoročním provozem, bowling nebo nově připravované wellness a spa centrum se saunovým světem na téměř 4.000 metrech čtverečních, které bude v provozu od jara 2013. Milovníci relaxace si u nás v hotelu v budoucnu přijdou na své v tomto velkém wellness a spa centru Infinit Maximus, kde mohou zkusit tradiční i speciální masáže, hammam, rasúl, nejrůznější koupele a zábaly. Díky rozsáhlé novostavbě a rekonstrukci, která se uskutečnila v letech 2011-2012, je novou součástí brněnského hotelu Maximus Resort Brno velké kongresové centrum. Pro firmy nabízí hotel také možnost pořádání firemních večírků, akcí, školení, seminářů a eventů všeho druhu. Na přání jsme schopni udělat jakýkoliv catering pro vaše akce a oslavy v Brně. Hotel Maximus Resort Brno patří mezi vyhlášené svatební hotely v Brně. Pokud plánujete svatbu, zeptejte se nás na nový svatební palouk a přijďte se podívat, jaké možnosti pro vaše rodinné akce a oslavy vám může hotel v Brně nabídnout. Navštivte hotel Maximus Resort a ochutnejte život na maximum. Enjoy Maximus Life.

Možnosti stravování

Součástí hotelového komplexu Maximus Resort Brno je hotelová restaurace Portum, lobby bar a samostatný bowling bar. V restauraci Portum vám představíme vyrovnanou nabídku specialit české i světové kuchyně v podání našeho skvělého šéfkuchaře Pavla Obrovského a jeho týmu. Za pozornost stojí jistě i náš vinný lístek sestavený převážně z vín domácí produkce a nápojový lístek, ve kterém najdete mnoho zahraničních specialit. V letních měsících má restaurace k dispozici venkovní zahrádku s kapacitou 20 míst s krásným výhledem na Brněnskou přehradu a její okolí. Přijďte si vychutnat své oblíbené jídlo do krásného prostředí daleko od hluku velkoměsta. Naše restaurace v Brně zajistí catering podle vašich představ a požadavků. Ať už jde o kongresová menu, bussiness snídaně, svatební tabule nebo zajištění občerstvení na vaše firemní akce a večírky u nás, Maximus Resort hotel v Brně vám vždy vyjde vstříc.

Popis okolí

Hotel Maximus Resort se nachází v lokalitě Brněnské přehrady na hranici přírodního parku Podkomorské lesy, který je nejrozsáhlejším přírodním komplexem na území města Brna. Zahrnuje rozlehlé lesní oblasti, v jejichž středu protéká řeka Svratka. Romantická zákoutí v okolí Brněnské přehrady návštěvníka dovedou až k nedalekému hradu Veveří, jenž se vypíná na mohutné skále a dominuje krajině nad vodní plochou. Její hladinu s výjimkou zimních měsíců brázdí řada výletních parníků, které významně rozšiřují dopravní možnosti návštěvníků. Brněnská přehrada má i krásné pláže, které jsou v létě doslova v obležení. Prohlédněte si, jak to tady vypadá, kde najdete vodní atrakce a kde si naopak užijete soukromí a samotu. V případě, že máte rádi nudapláže, i takovou na Brněnské přehradě najdete.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Příměstský in-line kemp s angličtin…

12.07.2021 - 16.07.2021
CESA VUT

In- line kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Děti jsou rozděleny do…

Příměstský in-line kemp s angličtin…

19.07.2021 - 23.07.2021
CESA VUT

In- line kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Děti jsou rozděleny do…

Příměstský cyklo kemp 2021 - Brno

19.07.2021 - 23.07.2021
CESA VUT

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Příměstský cyklo kemp 2021 - Brno

26.07.2021 - 30.07.2021
CESA VUT

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

pondělí 10. květen

Dnes má svátek Blažena

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete