Statistika našeho portálu

  • 100 976 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Hotel Minerál - Zlaté Hory

Zlaté Hory

Nově zrekonstruovaný hotel Minerál se nachází ve Zlatých Horách v podhůří Jeseníků. Svou polohou je ideálním místem pro milovníky turistiky, přátelská i obchodní setkání, výlety a rodinné pobyty. Hotel se nachází v centru města cca 2 km od hraničního přechodu s Polskem a 4 km od polského města Glucholazy. Celková kapacita hotelu je 22 lůžek v jedno a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. V…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Polská 392, Zlaté Hory
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Jeseník
Obec
Zlaté Hory

Fotogalerie k článku

Nově zrekonstruovaný hotel Minerál se nachází ve Zlatých Horách v podhůří Jeseníků. Svou polohou je ideálním místem pro milovníky turistiky, přátelská i obchodní setkání, výlety a rodinné pobyty. Hotel se nachází v centru města cca 2 km od hraničního přechodu s Polskem a 4 km od polského města Glucholazy. Celková kapacita hotelu je 22 lůžek v jedno a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Všechny pokoje mají koupelnu s vanou nebo se sprchovým koutem a WC. V areálu hotelu je parkoviště na noc uzavřené. K odpočinku nebo k obchodním schůzkám můžete využít salónek pro 8 hostů.

Možnosti stravování

Hotelová restaurace nabízí široký výběr z jídelního lístku - české kuchyně, hotových jídel, minutek a specialit, dětských menu. Denně připravujeme čerstvé zeleninové saláty, moučníky, zmrzlinové poháry atd. Slavnostní akce - svatby, pracovní obědy, oslavy narozenin atd. připravujeme podle Vašich požadavků.

Popis okolí

Zlaté Hory - Od přelomu 12 a 13 st. se zde těžilo zlato, pozůstatky starých důlních šachet jsou v okolí města. V okolí najdete staré zříceniny gotických hradů Edelštejna a Kobrštejna. V katastru obce je poutní místo Panny Marie Pomocné a největší moravské rašeliniště se dvěmi mechovými jezírky - státní přírodní rezervace Rejvíz.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete