Statistika našeho portálu

  • 94 967 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Hotel Montenegro - Bruntál

Bruntál

Hotel Montenegro Vám nabízí luxusní ubytování v malebné části podhůří Jeseníků ve městě Bruntál, které je pro svou výhodnou polohu právem často nazýváno "vstupní branou do Jeseníků". Všechny pokoje i apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou, WC, LCD TV , SAT, minibarem, telefonem s přímou volbou a připojení k internetu WIFI o výkonu 8 Mb. Recepce je pro Vás v provozu 24 hodin d…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Krnovská 1020/16, Bruntál
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Bruntál
Obec
Bruntál

Fotogalerie k článku

Hotel Montenegro Vám nabízí luxusní ubytování v malebné části podhůří Jeseníků ve městě Bruntál, které je pro svou výhodnou polohu právem často nazýváno "vstupní branou do Jeseníků". Všechny pokoje i apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou, WC, LCD TV , SAT, minibarem, telefonem s přímou volbou a připojení k internetu WIFI o výkonu 8 Mb. Recepce je pro Vás v provozu 24 hodin denně. - více V případě potřeby Vám poskytne sekretářské služby, službu buzení, směnárenskou činnost, dále máte možnost bezplatného zapůjčení fénu, žehličky s žehlícím prknem, rezervního polštáře či přikrývky a společenských her. Hotel disponuje vlastním parkovištěm pro autobusy i osobní vozy, bezbariérový přístup je zajištěn. Relaxační program hotelu zahrnuje infračervenou kabinu(saunu) s CD a rádiem , vhodnou i pro kardiaky a astmatiky a hydromasážní vanu s rádiem - Whirpool pro 6 osob. Dále si můžete objednat na recepci masáže či služby pedikérky.

Možnosti stravování

Hotelová restaurace poskytuje své služby denně od 07.00 do 23.00 hod. s tuzemskou , italskou a mediteránskou kuchyní, včetně kulinářských specialit z Černé Hory. Snídaňový servis probíhá od 07.00 do 23.00 hod. formou švédských stolů a je zahrnut v ceně ubytování. Etážový servis jídel a nápojů na pokoj je Vám k dispozici od 07.00 do 23.00 hod denně, jídelní a nápojový lístek je přiložen v hotelových deskách na každém pokoji.

Popis okolí

V blízkém okolí se nachází spousta příležitostí pro horskou turistiku a lyžování (Praděd, Karlova Studánka atd.). Pro kulturní a společenské vyžití v našem městě naleznete např. městské divadlo, kulturní středisko, moderní kino Centrum, výstavní síně v Muzeu či v Galerii V kapli, dále fitcentra, kryté i venkovní koupaliště, solné jeskyně, tenisové kurty či zimní stadion a nespočet cenných kulturních památek.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

neděle 7. březen

Dnes má svátek Tomáš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete