Statistika našeho portálu

  • 92 985 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Hotel Myslivna - Nedvědice

Nedvědice

Hotel Myslivna disponuje 33 pokoji a z toho 5 jednolůžkovými typu Single, 2 dvoulůžkovými typu Double, 2 třílůžkovými typu Junior, 3 čtyřlůžkovými typu Family a 21 třílůžkovými typu Standard. Pokoje typu Standard jsou dvoulůžkové pokoje se třetí postelí, které jsou vybaveny pouze sprchou a umyvadlem. WC pro tyto pokoje je na chodbách jednotlivých podlaží. Tyto pokoje jsou využívány pro ubytování …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nedvedice 321, Nedvědice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-venkov
Obec
Nedvědice

Fotogalerie k článku

Hotel Myslivna disponuje 33 pokoji a z toho 5 jednolůžkovými typu Single, 2 dvoulůžkovými typu Double, 2 třílůžkovými typu Junior, 3 čtyřlůžkovými typu Family a 21 třílůžkovými typu Standard. Pokoje typu Standard jsou dvoulůžkové pokoje se třetí postelí, které jsou vybaveny pouze sprchou a umyvadlem. WC pro tyto pokoje je na chodbách jednotlivých podlaží. Tyto pokoje jsou využívány pro ubytování velkých skupin a dětských pobytů. Hotel má k dispozici 100 až 115 lůžek podle počtu osob ubytovaných na jednotlivých pokojích. V současné době je v objektu hotelu Myslivna v Nedvědici vybudovaná všestranně vybavená rehabilitace, která Vám poskytne širokou škálu léčebných procedur. Areál hotelu je možné využít i k ubytování a léčebné procedury tak zintenzivnit.

Možnosti stravování

Restaurace hotelu Myslivna je vysuta nad terasu vestibulu s velkými prosklenými plochami s výhledem k jihu nad vrcholky stromů. Je velmi prostorná a běžný počet míst pro hosty je 78. Lze však vhodnou úpravou stolů vytvořit prostor pro usazení až 120 osob. Snídaně je součástí ubytování jak u jednotlivců tak u skupin. Vyjímkou jsou dětské pobyty, které se řídí samostatným jídelním lístkem. Běžně se snídaně podávají od 8.00 do 10.00 hodin, ale pokud host spěchá nebo si chce přispat, určitě se mu časově přizpůsobí.

Popis okolí

Ve středu městečka Nedvědice se nachází farní kostel sv. Kunhuty, který byl postaven v roce 1727 na místě dřevěného kostelíka z roku 1520. Již od začátku 20. století je městečko vyhledávaným letoviskem, poněkud později i střediskem zimních sportů. Známý je nedvědický mramor. Celé katastrální území Nedvědice a Pernštejna je součástí přírodního parku Svratecká hornatina. Westernové městečko Šiklův mlýn - Nějvětší přírodní zábavný areál v ČR. DraXmoor Strašidelný zámek Dolní Rožínka, je novým a ojedinělým projektem v zábavní turistice. Státní hrad Veveří - Jeden z nejrozsáhlejších moravských hradních areálů.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Velikonoční kumštování - Rosice

04.04.2020 - 05.04.2020
Zámecké kulturní centrum

Oslavy spojené s každoročními velikonočními svátky připomínají po celé naší republice desítky speciálně zaměřených…

Slavnosti chřestu a vína - Ivančice

22.05.2020 - 22.05.2020
Ivančice

26. ročník tradiční ivančické akce s bohatým gastro-kulturním programem, více informací již brzy.

Meruňkobraní - Židlochovice

11.07.2020 - 11.07.2020
Židlochovice

Voňavé knedlíky, šťavnaté koláče, tradiční pálenku i soutěže jedlíků si užijete již 11. července! ... dokážeme vám, jak…

Tma v Permoniu

18.07.2020 - 18.07.2020
Oslavany

Rodinná noční hra pro rodiny s dětmi, anebo pověsti ožívají...

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie
Turistické regiony

čtvrtek 2. duben

Dnes má svátek Erika

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete