Statistika našeho portálu

  • 91 142 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Hotel Na Jižní - Přerov

Přerov

Pokoje Ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Přistýlka po rozložení plně nahradí pevné lůžko. Vybavení všech pokojů: koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a WC, TV se satelitním příjmem, vč. rádia a budíku, telefon, připojení na internet - ZDARMA, lednice minibar, klimatizace. Služby Konferenční prostory a salónky pro pořádání firemních a společenských akcí, š…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Jižní čtvrť III/12, Přerov
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Přerov
Obec
Přerov

Fotogalerie k článku

Pokoje Ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Přistýlka po rozložení plně nahradí pevné lůžko. Vybavení všech pokojů: koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a WC, TV se satelitním příjmem, vč. rádia a budíku, telefon, připojení na internet - ZDARMA, lednice minibar, klimatizace. Služby Konferenční prostory a salónky pro pořádání firemních a společenských akcí, školení, seminářů, konferencí, svateb, večírků, rautů atd. s obsluhou i bez obsluhy. Parkování Bezpečné parkování Vám zajistí monitorované parkoviště o kapacitě 31 míst.

Možnosti stravování

Restaurace Na Jižní v dobovém vyřezávaném stylu, obkládaný dřevem, na stěnách umístěna dobová brnění a středověké ruční zbraně. Restaurace nabízí mnoho specialit české i zahraniční kuchyně včetně grilovaných pochoutek, které v Gastro salonku naši kuchaři připraví přímo před Vámi.

Popis okolí

Hotel je v blízkosti: Zastávka MHD Autobusové nádraží Vlakové nádraží Centrum

Tipy na výlet po okolí

PRO CHVÍLE ODPOČINKU využijte služeb Sportcentra přímo v areálu hotelu: sportbar ¦ bowling ¦ sauna ¦ petanque ¦ metaná ¦ lukostřelba ¦ stolní tenis Vše v dohodnutých cenových relacích a podmínkách.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Slavnostní rozsvícení vánočního str…

22.11.2019 - 22.11.2019
Kojetín, Masarykovo…

Adventní jarmark, výstava betlémů.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete