Statistika našeho portálu

 • 98 459 Akcí v kalendáři
 • 5 392 Ubytovacích zařízení
 • 24 206 Míst a památek

Hotel Nástup - Loučná pod Klínovcem

Loučná pod Klínovcem

Hotel Nástup 1000 m /m. leží v Krušných horách na úpatí hory Klínovec 1244 m /m.. V blízkosti se nacházejí hraniční přechody s Německem Boží Dar-Oberwiesenthal a Vejprty-Bärenstein. V okolí hotelu se nacházejí významná lázeňská města Jáchymov a Karlovy Vary.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Loučná pod Klínovcem 104, Loučná pod Klínovcem
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Chomutov
Obec
Loučná pod Klínovcem

Fotogalerie k článku

Hotel Nástup 1000 m /m. leží v Krušných horách na úpatí hory Klínovec 1244 m /m.. V blízkosti se nacházejí hraniční přechody s Německem Boží Dar-Oberwiesenthal a Vejprty-Bärenstein. V okolí hotelu se nacházejí významná lázeňská města Jáchymov a Karlovy Vary.

Možnosti stravování

Hostům a návštěvníkům hotelu slouží restaurace 38 míst, denní bar s kulečníkem a ozvučená kavárna až 60 míst s tanečním parketem a krásným výhledem na okolní krajinu. V letních měsících je možno posedět na terase a využít i vestavěný gril.

Popis okolí

Letní aktivity V létě si na své přijdou především milovníci pěší a cyklistické turistiky. Přímo u hotelu je osvětlené hřiště na tenis, odbíjenou či nohejbal a hřiště minigolfu. Zimní aktivity V zimním období je možno lyžovat na severním zalesněném úbočí Klínovce, na Neklidu u Božího Daru či na svazích hory Fichtelberg SRN. Mnoho značených běžeckých tras je v nedalekém okolí Božího Daru. Celoroční aktivity Pro chvíle aktivního odpočinku slouží moderní krytý relaxační bazén s vodopádem, vodním hřibem a masážními tryskami. Dále zde hosté mohou využít kondičního koutku, solária, sauny a následně posedět a občerstvit se u baru.

Tipy na výlet po okolí

Hotel je v těsné blízkosti nástupní stanice první sedačkové lanovku Skiareálu Klínovec sever. V širším okolí hotelu se nacházejí zajímavá se svými památkami a turistickými zajímavostmi města jako:

 

 • Karlovy vary
 • lázně Jáchymov
 • lázně Klášterec nad Ohří
 • Kadaň

 

Tipy na výlety a sportovní výžití v blízkém okolí s možností slev -

 

 • Galerie "H" – Vejprty - Jízda poštovním kočárem s koňským čtyřspřežím -
 • Oberwiesenthal - Úzkokolejný parní vlak – Oberwiesenthal - Jízda vyhlídkovým vláčkem po okolí -
 • Boží dar a rašeliniště cca 6km - Balneo -
 • Hotel Praha Boží Dar vířívá koupel, biolampa, rašelina, perličková koupel, uhličitá koupel, suchá procedura CO2, masáž při migréně a bolesti hlavy, klasická masáž částečná, podvodní masáž, klasická masáž celková, lymfodrenáž, masáž plosky, aromaterapeutická masáž -
 • Bobová dráha letní i zimní – Oberwiesenthal - Tenisová hala – Oberwiesenthal tenis, kuželky, bowling, fitnes, stolní tenis, jet – golf

 

Tipy na další výlety a sportovní vyžití -

Cyklotrasy všech obtížností - Turistické stezky - Sjezdová trať pro horská kola evropských parametrů - Paint Ball – Chomutov, Karlovy Vary - Rafting – řeka Ohře Karlovy Vary - Canoing – řeka Ohře Perštejn - Vodní sporty windsurfing, vodní lyžování, půjčování loďek – Chomutov Kamencové jezero - Jízda na koních – Karlovy Vary Děpoltovice - Podkrušnohorský zoopark – Chomutov - Blatenský příkop cca 6km - Aquapark - Klášterec nad Ohří - Hrad Loket – Loket nad Ohří 50 km - Zámek Krásný Dvůr 38 km - města Kadaň 28km, Lázně Jáchymov 14km, Karlovy Vary 30km atd...

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete