Statistika našeho portálu

  • 102 527 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Nautilus - Chodov

Chodov

Znovu otevřený hotel NAUTILUS se nachází v klidné části Chodova, asi 13km od Karlových Varů. Hotel disponuje celkem 22 pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, barevným televizorem se satelitním příjmem a telefonem. Snídaně jsou podávány ve stylově řešené hotelové restauraci. V sousedství hotelové restaurace je malý salonek s tanečním parketem (40 míst). Salonek má vlastní zázemí a je ur…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Poděbradova 355, Chodov
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Sokolov
Obec
Chodov
Telefon
E-mail
hotel.nautilus@seznam.cz

Fotogalerie k článku

Znovu otevřený hotel NAUTILUS se nachází v klidné části Chodova, asi 13km od Karlových Varů. Hotel disponuje celkem 22 pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, barevným televizorem se satelitním příjmem a telefonem. Snídaně jsou podávány ve stylově řešené hotelové restauraci. V sousedství hotelové restaurace je malý salonek s tanečním parketem (40 míst). Salonek má vlastní zázemí a je určen nejen k oslavám a příjemnému posezení, ale i k tanci.

Možnosti stravování

Hotel dále nabízí i restauraci-pivnici s malým oddělitelným salónkem. Součástí restaurace je sklípek pro malé rodinné oslavy. Sklípek je vybaven krbem. Sportovně laděným návštěvníkům je k dispozici moderně řešená kuželna se dvěma plně automatizovanými dráhami a veškerým komfortem služeb. Vysoká úroveň ubytování i ostatních služeb je nabízena za výhodných podmínek.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete