Statistika našeho portálu

  • 95 090 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Hotel Nautilus - Chodov

Chodov

Znovu otevřený hotel NAUTILUS se nachází v klidné části Chodova, asi 13km od Karlových Varů. Hotel disponuje celkem 22 pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, barevným televizorem se satelitním příjmem a telefonem. Snídaně jsou podávány ve stylově řešené hotelové restauraci. V sousedství hotelové restaurace je malý salonek s tanečním parketem (40 míst). Salonek má vlastní zázemí a je ur…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Poděbradova 355, Chodov
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Sokolov
Obec
Chodov
Telefon
E-mail
hotel.nautilus@seznam.cz

Fotogalerie k článku

Znovu otevřený hotel NAUTILUS se nachází v klidné části Chodova, asi 13km od Karlových Varů. Hotel disponuje celkem 22 pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, barevným televizorem se satelitním příjmem a telefonem. Snídaně jsou podávány ve stylově řešené hotelové restauraci. V sousedství hotelové restaurace je malý salonek s tanečním parketem (40 míst). Salonek má vlastní zázemí a je určen nejen k oslavám a příjemnému posezení, ale i k tanci.

Možnosti stravování

Hotel dále nabízí i restauraci-pivnici s malým oddělitelným salónkem. Součástí restaurace je sklípek pro malé rodinné oslavy. Sklípek je vybaven krbem. Sportovně laděným návštěvníkům je k dispozici moderně řešená kuželna se dvěma plně automatizovanými dráhami a veškerým komfortem služeb. Vysoká úroveň ubytování i ostatních služeb je nabízena za výhodných podmínek.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

úterý 13. duben

Dnes má svátek Aleš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete