Statistika našeho portálu

  • 91 547 Akcí v kalendáři
  • 5 383 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Hotel Nový Svět - Třeboň

Třeboň

Nabídku komfortního a pohodlného ubytování nabízí Apartmány Nový Svět Třeboň. Luxusní apartmány jsou kompletně zařízené bytové jednotky, nejčastěji s dispozičním řešením 2+KK, které nabízejí veškeré pohodlí pro krátko i dlouhodobé pobyty jednotlivců i rodin. Plně vybavená kuchyň mikrovlnkou, elektrickým sporákem, ledničkou s mrazákem, rychlovarnou konvicí, myčkou na nádobí, nádobím. K dalšímu vyb…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nabídku komfortního a pohodlného ubytování nabízí Apartmány Nový Svět Třeboň. Luxusní apartmány jsou kompletně zařízené bytové jednotky, nejčastěji s dispozičním řešením 2+KK, které nabízejí veškeré pohodlí pro krátko i dlouhodobé pobyty jednotlivců i rodin. Plně vybavená kuchyň mikrovlnkou, elektrickým sporákem, ledničkou s mrazákem, rychlovarnou konvicí, myčkou na nádobí, nádobím. K dalšímu vybavení apartmánů patří telefon, komfortní nábytek, TV, SAT, koupelna a WC, možnost zdarma zapůjčení dětské postýlky.

Možnosti stravování

Po domluvě možnost snídaně. Součástí komplexu je steaková restaurace Café Grill. Nabízí ve stylově zařízeném prostředí speciality mezinárodní gastronomie se zaměřením na steaky připravené z prvotřídních surovin. Pochutnat si můžete zejména na jihoamerických steakových masech (fillet steak, rib eye steak), grilovaných rybách (pstruh, okoun, candat), grilovaných krevetách či na širokém sortimentu salátového baru.

Popis okolí

Třeboňsko je svérázný, specifický kraj, jaký nemá v českých zemích obdoby. Důmyslná síť umělých stok a uměle zakládaných rybníků, budovaných v několika etapách od středověku do současnosti, představují dokonalý systém postupných koordinovaných krajinářských úprav, které citlivě využívají a zužitkovávají zdejší přírodní podmínky. Působení člověka se zde většinou neprojevovalo ničivě, takže i dnes po 800 letech osídlení ze zdejší krajiny nezmizely ani charakteristické původní biotopy.

Tipy na výlet po okolí

K výletům láká řada kulturních památek v blízkém i trochu vzdálenějším okolí. Namátkou jmenujme rozsáhlé zámecké komplexy v samotné Třeboni, Jindřichově Hradci a Českém Krumlově, romantikou opředené zámky na Hluboké.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Vánoční Lužnice - Třeboň

25.12.2019 - 25.12.2019
Třeboň

Na svatého Štěpána každoročně pořádá Vodácký klub Suchdol nad Lužnicí vodáckou akci s názvem Vánoční jízda na Lužnici.

Živý betlém - Dačice

22.12.2019 - 23.12.2019
Dačice

Novoroční ohňostroj - Jindřichův Hr…

01.01.2020 - 01.01.2020
náměstí Míru,…

Město Jindřichův Hradec vás zve na Slavnostní uvítání roku 2020, které se uskuteční v úterý 1. ledna na náměstí Míru a…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete