Statistika našeho portálu

  • 99 248 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Panon - Hodonín

Hodonín

Tříhvězdičkový hotel Panon je jeden z nejkomfortnějších hotelů celého regionu, který poskytuje kromě ubytování v luxusních jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech, také velmi kvalitní služby. Hostům je k dispozici restaurace, bar, zasedací místnost, kde se pravidelně pořádají školení, semináře a také společenské akce. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC a telefonem. V ap…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Koupelní 4, Hodonín
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Hodonín
Obec
Hodonín

Fotogalerie k článku

Tříhvězdičkový hotel Panon je jeden z nejkomfortnějších hotelů celého regionu, který poskytuje kromě ubytování v luxusních jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech, také velmi kvalitní služby. Hostům je k dispozici restaurace, bar, zasedací místnost, kde se pravidelně pořádají školení, semináře a také společenské akce. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC a telefonem. V apartmánech mohou hosté využívat i velkou LCD televizi a minibar.

Možnosti stravování

Hotelová restaurace nabízí snídaně, obědy i večeře. Snack - bar, terasa.

Popis okolí

Hotel má výhodnou polohu téměř při hranic se Slovenskem a Rakouskem. V blízkosti hotelu je krytý plavecký bazén pro zimní měsíce, letní koupaliště se třemi bazény, dále minigolf, tenisové kurty, squash kurty a další sportovní vyžití.

Tipy na výlet po okolí

Zámky Milotice, Lednicko-Valtický areál, Buchlov, Buchlovice, Slavkov.

Mapa

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete