Statistika našeho portálu

  • 90 561 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 170 Míst a památek

Hotel Panorama - Jáchymov

Jáchymov

Rodinný Hotel Panorama se nachází ve světoznámém lázeňském městě Jáchymov, které je rovněž střediskem zimních a letních sportů. Vzdalenost od lazenskeho centra mesta je 500m. Hotel byl postaven v roce 1932 a v letech 1997 – 2007 prošel nákladnou rekonstrukcí. Již více než patnáct let, tento rodinný hotel nabízí svým hostům kvalitní servis a přátelskou atmosféru v příjemném stylovém pros…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Dvořákova 931, Jáchymov
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Karlovy Vary
Obec
Jáchymov

Fotogalerie k článku

Rodinný Hotel Panorama se nachází ve světoznámém lázeňském městě Jáchymov, které je rovněž střediskem zimních a letních sportů. Vzdalenost od lazenskeho centra mesta je 500m. Hotel byl postaven v roce 1932 a v letech 1997 – 2007 prošel nákladnou rekonstrukcí. Již více než patnáct let, tento rodinný hotel nabízí svým hostům kvalitní servis a přátelskou atmosféru v příjemném stylovém prostředí se stálou výstavou saní a kočárů z počátku minulého století. V prostorách vyhlídkové restaurace naleznete také historická kachlová kamna z roku 1850, která jsou dodnes funkční. Hotel se svým vybavením řadí mezi nejvýznamnější a nejkvalitnější poskytovatele ubytovacích, stravovacích a ostatních rekreačních služeb v regionu. Vybavení a polohu hotelu, který je vzdálen pouhých 600 metrů od lázeňského centra města, je možné využít k možnosti léčení a především relaxace v blízkých lázeňských domech Lázní Jáchymov, je ideální pro pořádání rodinných a firemních oslav, plesů, společenských akcí nebo školení. K těmto účelům je možné využít sál s tanečním parketem a podiem, kde se také pořádají pravidelné taneční večery. Hostům je rovněž k dispozici moderní kuželna se dvěmi automatickými drahami, billiard, šipky, dětský koutek v hotelu i dětské hřiště, petang, stolní tenis, paintball, 150m od hotelu, 2x tenisové kurty, 1x volejbal hřistě a fotbalový stadion, WI-FI internet v celém objektu zdarma. V letních měsících připravujeme na venkovní terase speciality na venkovním grilu.

Možnosti stravování

Celodenní stravováni - speciality české a mezinarodní kuchyně.

Popis okolí

Skvělé podmínky pro zimní sporty a letní turistiku a cykloturistiku. Sedačková lanovka na Klínovec cca 4km, vleky Nové Město cca 3km, Boží Dar cca 7km, Skiareál Neklid cca 8km, Lyžařské centrum Klínovec 9km. Kadeřník, fitness, kino, masáže,- do 500 metrů, hotelová doprava. Golf 20km, bazén 7km.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Psychologie masových vrahů - Karlov…

18.10.2019 - 18.10.2019
Lidový dům

Pokračování úspěšné přednáškové tour Andreje Drbohlava – autora knižních bestsellerů o temnotě lidské duše, tentokrát…

Horní hrad pod palbou - Krásný Les,…

19.10.2019 - 20.10.2019
Zřícenina hradu…

Nenechte si ujít ukončení sezóny s bohatý doprovodným programem po celý víkend. Přijďte s námi ukončit kulturní sezonu…

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

26.10.2019 - 26.10.2019
Alžbětiny Lázně V.,…

Společenství Josefa Zezulky Vás zve na setkání s biotronikou, v rámci Duchovní univerzity Bytí.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete