Statistika našeho portálu

  • 101 428 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Panský dům - Blovice

Blovice

Hotel Panský dům se nachází přímo na náměstí v Blovicích. K ubytování jsou připravené pokoje pro nenáročnou klientelu - turistické třídy o celkové kapacitě 36 lůžek. Pokoje dvou až čtyřlůžkové vybavené umyvadlem s teplou vodou a studenou vodou, postele jsou povlečené. Společné nové sociální zařízení na patře zvlášť pro dámy a pány. K dispozici možnost využití společné kuchyňky vybavené mikrovlnko…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Masarykovo náměstí 22, Blovice
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Plzeň-jih
Obec
Blovice
Telefon
E-mail
cerny.karel@seznam.cz

Fotogalerie k článku

Hotel Panský dům se nachází přímo na náměstí v Blovicích. K ubytování jsou připravené pokoje pro nenáročnou klientelu - turistické třídy o celkové kapacitě 36 lůžek. Pokoje dvou až čtyřlůžkové vybavené umyvadlem s teplou vodou a studenou vodou, postele jsou povlečené. Společné nové sociální zařízení na patře zvlášť pro dámy a pány. K dispozici možnost využití společné kuchyňky vybavené mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, lednicí, sporákem a základním nádobím. Snídaně dle domluvy od 60 Kč. Ubytování zvířat po domluvě.

Možnosti stravování

Součástí hotelu je restaurace o kapacitě 64 míst k sezení. Restaurace je dělena na dvě části kuřáckou a nekuřáckou. První část pivnice s 26 místy k sezení, kde se nachází i velkoplošná obrazovka, hrací automaty. Druhou část s 38 místy nejčastěji využívají maminky s dětmi, nekuřáci a senioři. Přes obědy nabídka hotových jídel kolem 60 Kč. Velký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů. Nabídka z jídel: pizzy, saláty, minutky, dětská jídla, dezerty. Připravuje se zahradní restaurace.

Popis okolí

Město Blovice leží asi 20 km jižně od Plzně. Blovice jsou výchozím bodem četných turistických a cykloturistických tras.

Tipy na výlet po okolí

Dovolená Plzeňsko Blovice ubytování Hotel Panský Dům okolí :K vidění je zde a v okolí celá řada kulturních památek, zejména kostel sv. Jana Evangelisty, socha sv. Jana Nepomuckého s datem 1702, barokní sousoší Ukřižování, socha archanděla Michaela a židovský hřbitov. V blízkosti hotelu se nachází tenisové kurty, možnost zajištění projížďky na koních. Hotel Panský dům je ideální výchozí místo k výletům, procházkám, houbaření a sběru lesních plodů v krásném prostředí v ekologicky čistém, mírně kopcovitém a lesnatém terénu v oblasti Brdských lesů.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete