Statistika našeho portálu

  • 101 439 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Pension Jana - Děčín

Děčín

Penzion a restauraci JANA najdete u silnice vedoucí z Děčína do Teplic 3 km od centra města Děčína.Pension je situován ve velké zahradě 5 000m2 40 metrů od hlavní silnice na úpatí kopce Sněžník vyhlídková věž 722 m.n.m. Ubytovací kapacita pensionu je 23 lůžek na 1-4 lůžkových pokojích. Všechny pokoje kromě 2x dvoulůžkových mají vlastní sprchu+WC+možnost TV. 2 dvoulůžkové pokoje mají společnou spr…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Teplická 151, Děčín
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Děčín

Fotogalerie k článku

Penzion a restauraci JANA najdete u silnice vedoucí z Děčína do Teplic 3 km od centra města Děčína.Pension je situován ve velké zahradě 5 000m2 40 metrů od hlavní silnice na úpatí kopce Sněžník vyhlídková věž 722 m.n.m. Ubytovací kapacita pensionu je 23 lůžek na 1-4 lůžkových pokojích. Všechny pokoje kromě 2x dvoulůžkových mají vlastní sprchu+WC+možnost TV. 2 dvoulůžkové pokoje mají společnou sprchu + WC.

Možnosti stravování

K provozu pensionu dále patří restaurace 24 míst, 80 druhů jídel máme i zvěřinu, točené pivo Plzeń 12°, Gambrinus 10°, salónek 30 míst + TV + SAT + minibar, letní terasa, ohniště, dětské hřiště s rekreační zahradou 5 000m2.

Popis okolí

Pobyty jsou vhodné pro služební cesty, firemní školení, rodinnou rekreaci nebo ozdravné pobyty, v místě četné cyklotrasy propojené do BRD. V zimě lyžařské, běžecké tratě, sjezdové tratě vzdálené 25 km.

Tipy na výlet po okolí

Národní park České Švýcarsko, Ski areál Telnice v Krušných horách.....

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete