Statistika našeho portálu

  • 102 169 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Peregrin - Český Krumlov

Český Krumlov

Hotel Peregrin nabízí ubytování v centru města Český Krumlov v 9 prostorných dvoulůžkových pokojích a jednom apartmánu. K dispozci je také bezbariérový pokoj v úrovni přízemí, speciálně vybavený pro hosty se sníženou pohyblivostí.PokojeV hotelu nenajdete dva identické pokoje. Každý je trochu odlišný svým uspořádáním, dispozicí i vybavením.Všechny pokoje v hotelu Peregrin však nabízí maximální kom…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Masná 139, Český Krumlov
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Český Krumlov
Obec
Český Krumlov

Fotogalerie k článku

Hotel Peregrin nabízí ubytování v centru města Český Krumlov v 9 prostorných dvoulůžkových pokojích a jednom apartmánu. K dispozci je také bezbariérový pokoj v úrovni přízemí, speciálně vybavený pro hosty se sníženou pohyblivostí.

Pokoje

V hotelu nenajdete dva identické pokoje. Každý je trochu odlišný svým uspořádáním, dispozicí i vybavením.Všechny pokoje v hotelu Peregrin však nabízí maximální komfort a všechny jsou samozřejmě vybaveny rovněž koupelnou s vanou nebo s prostorným sprchovým koutem. Z některých pokojů je krásný výhled na zámek, a to buď z oken (v podkrovních pokojích z půdních vikýřů) a nebo dokonce z vlastního balkonu.

Apartmán Odysseus

Nejkrásnější pokoj v našem hotelu je apartmán Odysseus s postelí s nebesy, obývacím prostorem a soukromou terasou s výhledem na Český Krumlov včetně krumlovského zámku a proslulé věže u krumlovského zámku .

Možnosti stravování

Zveme vás do naší restaurace v sesterském hotelu Švamberský dům, která se nachází v Soukenické ulici jen 100 metrů vzdušnou čarou od hotelu Peregrin. Restaurace je umístěna v jednom z nejstarších domů v Českém Krumlově s gotickými rysy a se vzácnými freskami na fasádě. Restaurace Švamberský dům je vyhledávaným cílem návštěvníků Českého Krumlova pro svou poctivou kuchyni a útulnou atmosféru. Nabízí příjemné posezení u otevřeného ohně nebo na letní terásce. Vyberete si z široké nabídky specialit připravovaných na ohni, polévek, minutek, salátů a zejména vynikajících českých jídel. Ochutnejte třeba pečenou kachničku s domácími knedlíky, staročeské domácí bramborové plněné knedlíky anebo delikátní svíčkovou.

Popis okolí

Z hotelu Peregrin jsou nejzajímavější místa Českého Krumlova vzdálená jen pár kroků. Ať už se půjdete podívat na státní hrad a zámek, divadelní představení na otáčivém hledišti nebo do muzea, auto rozhodně potřebovat nebudete. Centrum Českého Krumlova přímo vybízí k romantickým procházkám, při kterých zažijete opravdovou atmosféru historického města.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete