Statistika našeho portálu

  • 101 439 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Pod Horkou - Adamov

Adamov

Nabízíme ubytování různých kategorií ve třech tarifech odstupňovaných podle délky pobytu. Ubytovaní mají k dispozici posilovnu, připojení k internetu na pokojích i v recepci, společenskou místnost s televizí a prádelnu. Pokud není pokoj vybaven kuchyňským koutem, mohou použít společnou kuchyňku na patře. V recepci je možné zakoupit chlazené nápoje, a cukrovinky, k posezení je možné využít hotelov…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Pod Horkou 325/5, Adamov
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Blansko
Obec
Adamov
Telefon
E-mail
hotel@podhorkou.cz

Fotogalerie k článku

Nabízíme ubytování různých kategorií ve třech tarifech odstupňovaných podle délky pobytu. Ubytovaní mají k dispozici posilovnu, připojení k internetu na pokojích i v recepci, společenskou místnost s televizí a prádelnu. Pokud není pokoj vybaven kuchyňským koutem, mohou použít společnou kuchyňku na patře. V recepci je možné zakoupit chlazené nápoje, a cukrovinky, k posezení je možné využít hotelovou terasu.

Možnosti stravování

V areálu hotelu se nachází nejen restaurace, kde se po celý den podávají teplá jídla včetně poledního menu, ale také bar s kulečníkem.

Popis okolí

Severovýchodně od Adamova se rozkládá chráněná krajinná oblast Moravský kras, která zahrnuje jeskyně Punkevní, Kateřinskou, Balcarku a Sloupsko-šošůvské. Do tohoto systému patří také krasové Josefovské údolí s mnoha turistickými zajimavostmi a nedaleké Rudické propadání.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete