Statistika našeho portálu

  • 95 099 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Hotel Pod Šikmou věží - Holín

Holín

Hotel Pod Šikmou Věží nabízí ubytování v těsné blízkosti Prachovských skal a Jinolických rybníků. Je ideální pro milovníky turistiky - přímo od hotelu vede několik turistických cest. Na své si zde příjdou i ti, kteří dávají přednost poznávání krajiny ze sedla kola. Hotel nabízí ubytování na pokojích s vlastní koupelnou a WC. Dále je hostům k dispozici restaurace s příjemným interiérem …

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Hotel Pod Šikmou Věží nabízí ubytování v těsné blízkosti Prachovských skal a Jinolických rybníků. Je ideální pro milovníky turistiky - přímo od hotelu vede několik turistických cest. Na své si zde příjdou i ti, kteří dávají přednost poznávání krajiny ze sedla kola. Hotel nabízí ubytování na pokojích s vlastní koupelnou a WC. Dále je hostům k dispozici restaurace s příjemným interiérem a pestrou nabídkou domácí i zahraniční kuchyně, přírodní bazén, volejbalové hřiště, stolní tenis, půjčovna sportovních potřeb a spoustu dalších služeb.

Možnosti stravování

Součástí hotelu je velká restaurace se zahrádkou, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky jídelního a nápojového lístku a posedět v příjemném a klidném prostředí. Na své si příjdou i ti nejmenší, kteří si mohou hrát v hotelovém parčíku, kde na ně budete mít krásný výhled.

Popis okolí

Hotel se nachází v samém centru Prachovských skal. Výhodou pro naše hosty je parkoviště zdarma,hotelový bazén,mnoho kulturních a přírodních památek v bezprostřední blízkosti našeho hotelu.

Tipy na výlet po okolí

Hrad Kost v nedalekém maleblém městečku Sobotka. Město Jičín a Valdštejnův zámek se nachází 6 Km od hotelu. Český ráj nabízí turistům nesčetné množství krásných a zajímavých míst ke shlédnutí. Rovněž vyznavači cyklistiky si zde přijdou na mnoho krásných výletů.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

čtvrtek 15. duben

Dnes má svátek Anastázie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete