Statistika našeho portálu

  • 98 149 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Hotel Podhrad - Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou

Hotel Podhrad se nachází v samotném centru města Hluboká nad Vltavou, které je jedním z nejkrásnějších koutů Jihočeského kraje. Hotel je situovaný několik kroků od dominanty celého města, státního zámku Hluboká.Hotel nabízí bezplatné parkování střežené kamerovým systémem, bezplatné připojení k internetu, relaxační centrum s wellness službami a restauraci s širokou nabídkou tuzemské kuchyně.Hotelo…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Čsl. armády /30, Hluboká nad Vltavou
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
České Budějovice
Obec
Hluboká nad Vltavou

Fotogalerie k článku

Hotel Podhrad se nachází v samotném centru města Hluboká nad Vltavou, které je jedním z nejkrásnějších koutů Jihočeského kraje. Hotel je situovaný několik kroků od dominanty celého města, státního zámku Hluboká.

Hotel nabízí bezplatné parkování střežené kamerovým systémem, bezplatné připojení k internetu, relaxační centrum s wellness službami a restauraci s širokou nabídkou tuzemské kuchyně.Hotelové pokoje mají koupelny s vanou či sprchou, WC, fén, trezor, minibar, telefon s přímou volbou, TV se satelitem a samozřejmě i připojením na internet.

 

Klimatizovaný sál a restaurace s denním světlem jsou vhodné pro veškeré větší konferenční a společenské akce, firemní večírky , jednání, semináře, slavnostní posezení a svatební hostiny. Nechybí profesionální ozvučení sálu a veškerá moderní prezentační technika.

 

Pro hosty je připraveno hotelové relaxační centrum s bazénem 2,5 x 5 m s protiproudem, whirlpool, saunou a infrasaunou, nabídka několika druhů masáží a kosmetických služeb.Hotel Knížecí Dvůr****, depandance v sousedství hotelu Podhrad, byl otevřen v polovině roku 2006. Ubytovaní hosté mohou navštívit v objektu Knížecího Dvora místní galerii, kde jsou prezentována díla současných renomovaných výtvarníků. Veškeré služby hotelu (restaurace, wellness, snídaně) jsou poskytovány v hlavní budově - v hotelu Podhrad****.

 

Hotel Podhrad se stal vítězem Czech Hotel Awards 2013 v kategorii 4* hotel roku v Jihočeském kraji.

Možnosti stravování

Hosté se mohou stravovat ve stylové klimatizované restauraci, kde se usadí až 80 osob. Na jídelním lístku je řada vynikajících tuzemských specialit, které jsou doplněny širokým výběrem francouzských, moravských, portugalských, australských, španělských, italských a chilských vín.

Součástí restaurace je lobby bar a salónek pro uzavřenou společnost. Posedět je možné i na dvou venkovních terasách. Z jedné je překrásný výhled na historické centrum města, druhá terasa se nachází v atriu.

Popis okolí

Hluboká nad Vltavou leží v Jižních Čechách severním směrem od Českých Budějovic. Jen deset minut pěšky od hotela se nachází státní zámek Hluboká. Hluboká je kromě malebného zámku vyznačuje starými a velmi pěknými dubovými alejemi. Nedaleko Hluboké můžete navštívit ZOO Ohrada, kde je k vidění 150 druhů živočichů. Vedle ZOO se nachází nejstarší lovecké muzeum na světě. Navštívit můžete také městské koupaliště. Nebo si můžete objednat plavbu z Českých Budějovic přes komoru v Českém Vrbném na Hlubokou a nebo obráceně.

Tipy na výlet po okolí

Jihočeský kraj nabízí spoustu krásných míst, kam se stojí za to podívat. Například návštěva městečka Český Krumlov nazývané také "perla" Jižních Čech se vám bude určitě líbit. Řadí se mezi památky UNESCO. Rozlohou je to sice malé městečko, ale zato vás okouzlí svou dávnou historií. Městu dominuje rozsáhlý areál hradu a zámku, který je po Pražském hradu druhou největší zámeckou stavbou. Druhou významnou památkou řadící se do památek UNESCO je vesnice Holašovice, které se říká také selské baroko díky nejlépe zachované jihočeské architektuře 2. poloviny 19. století. Další, určitě zajímavé místo, je zámek Červená Lhota stojící uprostřed rybníka. Je to jeden z nejkrásnějších zámků v Čechách.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Nábor do tanečního klubu pro děti a…

16.09.2022 - 16.09.2022
Taneční sál Pražská 131a

taneční kroužky pro děti a mládež

Nábor do tanečního klubu pro dívky …

16.09.2022 - 16.09.2022
Taneční sál Pražská 131a

taneční kroužky pro děti - latinskoamerické a karibské tance pro dívky

Orchestr nové generace Lords Of The…

06.11.2022 - 07.11.2022
České Budějovice

LORDS OF THE SOUND se vrací do České republiky s novým programem "The Music of Hans Zimmer"

International Festival Ballet: Lous…

12.01.2023 - 13.01.2023
Senovážné nám. 2

Baletní soubor INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET uvádí představení “Louskáček” v Českých Budějovicích

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete