Statistika našeho portálu

  • 95 090 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Hotel Polonia - Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

Hotel se nachází přímo v centru lázeňské části, naproti parku s kolonádou a Zpívající fontánou. Hotel disponuje 82 pokoji se 149 lůžky + přistýlky. 26 pokojů má vlastní sociální zařízení, TV a telefon. Ostatní pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou. Koupelny a WC jsou na chodbách. Parkování je možné v areálu hotelu. Hotel nemá bezbariérové řešení. Přímo v hotelu poskytujeme klas…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Hlavní 50, Mariánské Lázně
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Cheb
Obec
Mariánské Lázně

Fotogalerie k článku

Hotel se nachází přímo v centru lázeňské části, naproti parku s kolonádou a Zpívající fontánou. Hotel disponuje 82 pokoji se 149 lůžky + přistýlky. 26 pokojů má vlastní sociální zařízení, TV a telefon. Ostatní pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou. Koupelny a WC jsou na chodbách. Parkování je možné v areálu hotelu. Hotel nemá bezbariérové řešení. Přímo v hotelu poskytujeme klasické masáže, reflexní masáže, masáže lávovými kameny, čokoládové masáže. Náchází se zde kadeřnictví, kosmetika a manikúra. Zajistíme Vám - terapie v solné jeskyni, lázeňské a relaxační procedury, návštěvu relaxačního bazénu bazénu nebo sauny.Nabízíme spoustu výhodných balíčku plné relaxačních procedur.Rezervace na našich www stránkách, či přostřednictvím telefonu.Recepce otevřena nonstop.

Možnosti stravování

Restaurace 180 míst pro hotelové i pasantní hosty. Přímo v hotelu naleznete špičkouvou kavárnu.

Popis okolí

Hotel leží na Hlavní třídě, přímo naproti parku, který před 200 lety založil Václav Skalník.Je dobrým výchozím bodem pro vycházky do okolní přírody i pro výlety do městeček s poutavými turistickými zajímavostmi. Hotel se nachází v samotném centru města Mariánské Lázně, nedaleko kolonády se Zpívající fontánou. Výhodou hotelu je i velmi dobrá dostupnost pomocí MHD. Léčivé prameny - léčba urologických potíží, látkové výměny, trávícího traktu. Kulturní nabídka - koncerty, festivaly, divadelní představení, Zpívající fontána

Tipy na výlet po okolí

Klášter Teplá, Zámek Kynžvart, Zámek a hrad Bečov, Hrad Loket, naučné stezky Kladská a Smraďoch v CHKO Slasvkovský les, Cheb - historické jádro, Karlovy Vary, Františkovy Lázně.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Příměstský in-line kemp s angličtin…

02.08.2021 - 06.08.2021
DDM Dráček

In- line kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Děti jsou rozděleny do…

Příměstský cyklo kemp 2021 - Marián…

09.08.2021 - 13.08.2021
DDM Dráček

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

úterý 13. duben

Dnes má svátek Aleš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete