Statistika našeho portálu

  • 101 433 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Praha - Deštné v Orlických horách

Deštné v Orlických horách

Hotel Praha je jedním z nejmodernějších ubytovacích zařízení v Deštném v Orlických horách. Hotel má kapacitu 48 lůžek, pokoje jsou 2 až 4 lůžkové. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC + sprcha), televizi se satelitním příjmem a telefon. Dále nabízíme ubytování ve dvou kompletně vybavených apartmánech s kapacitou 5-7 osob. Na hotelové recepci je hostům k dispozici fax, kopírka, intern…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Hotel Praha je jedním z nejmodernějších ubytovacích zařízení v Deštném v Orlických horách. Hotel má kapacitu 48 lůžek, pokoje jsou 2 až 4 lůžkové. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC + sprcha), televizi se satelitním příjmem a telefon. Dále nabízíme ubytování ve dvou kompletně vybavených apartmánech s kapacitou 5-7 osob. Na hotelové recepci je hostům k dispozici fax, kopírka, internet a bezpečností trezor. Ubytovaným hostům dále slouží dvě vytápěné lyžárny a malá posilovna. V letních měsících je možno využít stůl na stolní tenis.

Možnosti stravování

V přízemí hotelu se nachází restaurace s kapacitou cca 40 osob, bar a salonek pro cca 20 osob. Hotelová restaurace slouží ubytovaným hostům a zároveň je otevřena i pro veřejnost. Můžete si zde vybrat z pestré nabídky jídel a nápojů. Salónek i restaurace je možno pronajmout i pro skupiny. Nabízíme pořádání svateb, seminářů, školení, nebo firemních večírků a prezentací. Tyto akce je možné spojit i s ubytováním. V letních měsících nabízíme venkovní posezení.

Popis okolí

Stojí přímo naproti sjezdovkám a vlekům "Skiareálu Marta". V letní sezóně zde najdete ideální místo pro cykloturistiku. K dispozici máte velké množství značených cyklistických tras. Řídký provoz na horských silničkách přímo vybízí k výletům a vyznavači extrémnější jízdy s horskými koly se vyblbnou na lesních stezkách a na opuštěných sjezdovkách. Kola si můžete také půjčit přímo na místě. A pokud by vás horské kolo omrzelo, půjčovna nabízí také čtyřkolky, kolečkové běžky a brusle. Spoustu zábavy nabízí nově otevřený Lanový park. Pouhých 200 m od hotelu jsou k dispozici tenisové kurty a rakety vám půjčíme přímo na hotelu. Okolí hotelu vám poskytne spoustu nádherných tras pro pěší turistiku. Kochat se náhhernými scenériemi Orlických hor můžete i ze hřbetu koně. Nedaleká jízdárna totiž celoročně nabízí jezdecké kurzy spojené s romantickými výjižďkami do okolních kopců. Také blízké okolí Deštné nabízí spoustu příležitostí pro zajímavé výlety.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete