Statistika našeho portálu

  • 98 135 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

HOTEL PRIMA - Karlovy Vary

Karlovy Vary

Hotel PRIMA se nachází v Karlových Varech městské části Doubí vzdálené 5 km od lázeňského centra a v těsné blízkosti lázeňských lesů. Hotel nabízí ubytování ve 20 standartně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením . Celková kapacita hotelu je 46 lůžek s možností přistýlek.Hotel disponuje restaurací , salonkem a parkovištěm pro naše hosty . Vzhledem k velké kapacitě objektu jsme schopni…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Srudentská/83, Karlovy Vary
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Karlovy Vary
Obec
Karlovy Vary

Fotogalerie k článku

Hotel PRIMA se nachází v Karlových Varech městské části Doubí vzdálené 5 km od lázeňského centra a v těsné blízkosti lázeňských lesů. Hotel nabízí ubytování ve 20 standartně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením . Celková kapacita hotelu je 46 lůžek s možností přistýlek.Hotel disponuje restaurací , salonkem a parkovištěm pro naše hosty . Vzhledem k velké kapacitě objektu jsme schopni zajistit akce všeho druhu od svateb, rodinných i firemních oslav, zájezdů atd. Překvapte a splňte přání nebo sen nejen sobě Požádejte při rezervaci pokoje třeba o pugét květin pro Vaší lásku , nechte si posypat lože růžovými květními lístky, nechte se unést svou fantazií a sdělte nám jí a my Vám jí splníme . Salonek umístěn v prvním patře hotelu s kapacitou 50-70 míst Vám umožní pořádání školení , seminářů, prodejních akcí , firemních večírků ,svateb a oslav k různým příležitostem v uzavřené společnosti. Vážení obchodní přátelé , využijte zvýhodněnou nabídku pro tento rok a uspořádejte v našem hotelu školení, seminář, obchodní jednání nebo prezentaci svých výrobků. Dále nabízíme i lázeňské pobyty s procedurami.Procedury,zajišťujeme ve spolupráci v místních lázních.které mají svoji tradici. GPS 50°12´31.72"N 12°49´36.17"E 50°1231.716N, 12°4936.174E

Možnosti stravování

Nově otevřená restaurace hotelu Prima Vám nabízí prožít příjemné chvíle u dobrého jídla a pití s vaší rodinou, přáteli a kolegy. V letních měsících je pro Vás připravena zahradní restaurace. Vážení přátelé, na základě našich dlouhodobých zkušeností k Vám přicházíme s nabídkou zajištění kompletního gastronomického svatebního servisu s těmito produkty:

Popis okolí

Umístění hotelu je vhodné pro turistiku , cyklistiku , vodáctví , horolezectví , návštěvu památek, výletních míst a krásného historického lázeňského města Karlovy Vary .

Tipy na výlet po okolí

Samotné Karlovy Vary nabízejí dostatek vyžití galerie , muzea , divadla , kina , koncertní sály.A nebo si jen vychutnejte procházky lázeňskou promenádou s řadou vřídel léčivých pramenů zpříjemněnou poslechem promenádních koncertů na Mlýnské kolonádě a nezapomeňte navštívit Japonskou kamennou zahradu . Historická místa a objekty města : - Jelení skok - Doubská vyhlídka - Vyhlídková věž Diana - Goethova vyhlídka - kostel sv.Máří Magdaleny atd.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Orchestr nové generace Lords Of The…

04.11.2022 - 05.11.2022
Karlovy Vary

LORDS OF THE SOUND se vrací do České republiky s novým programem "The Music of Hans Zimmer"

Příměstský in-line kemp s angličtin…

08.08.2022 - 12.08.2022
Areál Rolava

In- line kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Děti jsou rozděleny do…

Příměstský triatlonový kemp 2022 - …

08.08.2022 - 12.08.2022
Areál Rolava

Sportovní týden s plaváním, na kolech a s během probíhá formou příměstského tábora a je zaměřený na BEZPEČNOST s…

Příměstský in-line kemp s angličtin…

15.08.2022 - 19.08.2022
Areál Rolava

In- line kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Děti jsou rozděleny do…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete