Statistika našeho portálu

  • 94 239 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 186 Míst a památek

Hotel PRIMA - Karlovy Vary

Karlovy Vary

Hotel nabízí ubytování ve dvaceti standardně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita hotelu je 46 lůžek s možností přistýlek. Hotel disponuje restaurací, salonkem a parkovištěm pro naše hosty. Vzhledem k velké kapacitě objektu jsme schopni zajistit akce všeho druhu od svateb, rodinných i firemních oslav, zájezdů atd.V celé restauraci a hotelu máte možnost připojení k …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Studentská/83, Karlovy Vary
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Karlovy Vary
Obec
Karlovy Vary

Fotogalerie k článku

Hotel nabízí ubytování ve dvaceti standardně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita hotelu je 46 lůžek s možností přistýlek. Hotel disponuje restaurací, salonkem a parkovištěm pro naše hosty. Vzhledem k velké kapacitě objektu jsme schopni zajistit akce všeho druhu od svateb, rodinných i firemních oslav, zájezdů atd.V celé restauraci a hotelu máte možnost připojení k internetu ZDARMA prostřednictvím WI-FI LAN .Překvapte a splňte přání nebo sen nejen soběPožádejte při rezervaci pokoje třeba o pugét květin pro Vaši lásku, nechte si posypat lože růžovými květními lístky, nechte se unést svou fantazií, sdělte nám ji a my Vám ji splníme.

Možnosti stravování

Otevřená restaurace hotelu Prima Vám nabízí možnost prožít příjemné chvíle u dobrého jídla a pití s vaší rodinou, přáteli a kolegy. V letních měsících je pro Vás připravena zahradní restaurace.Chci si přes internet zarezervovat stůl a dostat slevu 10% na vše.Salonek umístěn v prvním patře hotelu s kapacitou 50-70 míst Vám umožní pořádání školení, seminářů, prodejních akcí, firemních večírků, svateb a oslav k různým příležitostem v uzavřené společnosti. V celé restauraci a hotelu máte možnost připojení k internetu ZDARMA prostřednictvím WI-FI LAN.

Popis okolí

Hotel PRIMA se nachází v Karlových Varech městské části Doubí vzdálené 5 km od lázeňského centra a v těsné blízkosti lázeňských lesů. Umístění hotelu je vhodné pro turistiku, cyklistiku, vodáctví, horolezectví, návštěvu památek, výletních míst a krásného historického lázeňského města Karlovy Vary.

Tipy na výlet po okolí

Karlovy Vary jsou městem posazeným do údolí, obklopeným lesy s turistickými cestami. Přímo ve městě nalezneme dostatek kulturního vyžití - galerie, muzea, divadla, kina a koncertní sály. Karlovy Vary také každým rokem hostí významné akce jako Mezinárodní filmový festival nebo Kanoe MattoniVychutnejte si procházku lázeňskou promenádou s řadou léčivých pramenů, zpříjemněnou poslechem koncertů na Mlýnské kolonádě. Nezapomeňte navštívit unikátní Japonskou zahradu.Zobrazit významná turistická místa na stránkách města Karlovy Vary Mimo kulturních památek je ve městě i mnoho sportovišť. Jsou zde areály s tenisovými kurty, golfová hřiště, kryté univerzální haly, plavecké bazény, bowling atd.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Běh pro Světlušku - Karlovy Vary

24.09.2020 - 24.09.2020
Areál Rolava, Třeboňská…

Český rozhlas Karlovy Vary zve na první Běh pro Světlušku v našem kraji.

Metody výslechu a získávání informa…

06.10.2020 - 06.10.2020
Karlovy Vary

Chcete vědět, jak vyšetřovatelé čtou mysli a jak se dostávají k pravdě? Pokud jste fanoušky forenzní psychologie,…

Lords of the sound "Music is coming…

09.10.2020 - 10.10.2020
Karlovy Vary

Orchestr nové generace LORDS OF THE SOUND opět vystoupí v České republice se svým programem "Music is coming"…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete