Statistika našeho portálu

  • 101 405 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Ráztoka - Trojanovice

Trojanovice

Tříhvězdičkový hotel pod horou Radhošť, na které určitě sídlil pohanský bůh Radegast nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích s TV, SAT, minibarem, sociálním zařízením, telefonem a překrásným výhledem do beskydských hvozdů.Potřebujete uspořádat kongres, školení, prezentaci nebo rodinnou oslavu? K dispozici je kongresový sál s kapacitou 100 osob, 2 salonky s kapacitou 25 a 40 osob. Relaxova…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Trojanovice 364, Trojanovice
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Nový Jičín
Obec
Trojanovice

Fotogalerie k článku

Tříhvězdičkový hotel pod horou Radhošť, na které určitě sídlil pohanský bůh Radegast nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích s TV, SAT, minibarem, sociálním zařízením, telefonem a překrásným výhledem do beskydských hvozdů.Potřebujete uspořádat kongres, školení, prezentaci nebo rodinnou oslavu? K dispozici je kongresový sál s kapacitou 100 osob, 2 salonky s kapacitou 25 a 40 osob. Relaxovat můžete v nově vybudovaném wellness centru. Zahřát se můžete v sauně nebo v parní bylinné lázničce, nechat se hýčkat při masážích, dále můžete relaxovat ve vířivce, při přístrojové lymfomasáži nebo v soláriu.

Možnosti stravování

K dobrému bytí patří dobré jídlo a pití… Naši kuchaři jsou připraveni zahnat váš hlad výbornou kuchyní včetně valašských specialit. Milá a vstřícná obsluha vám připraví kávu lahodné chuti a vůně, na zahřátí čajíček s rumíkem, grog či svařák.

Popis okolí

Kdo nepřijede, neuvidí tu krásu okolo. Téměř panenská příroda a hluboké lesy se spoustou turistických a cyklistických tras vytáhnou na výlet téměř každého. Pro děti je přímo před hotelem nově vybudované dětské hřiště. V nedalekém Frenštátě pod Radhoštěm se můžete vykoupat v krytém bazéně nebo aquaparku. Tělo si můžete zhuntovat ve Frenštátské squashové hale nebo na tenisových kurtech. V zimě vás určitě potěší zimní stadion a lyžařský areál na Pustevnách se spoustou sjezdovek a běžeckých tras.

Tipy na výlet po okolí

Chcete vědět jak se cítil Tarzan? Navštivte Tarzanii. K dvousedačkové lanovce na Pustevny, kde poklonit pohanskému bohu Radegastovi vás zdarma doveze vláček a dolů můžete vyzkoušet adrenalinovou jízdu na sjezdové koloběžce. Pro vyznavače tradic je v Rožnově pod Radhoštěm Valašské muzeum v přírodě. Pro náročné turisty je v Čeladné polárium, solná jeskyně nebo golfové hřiště. Kovbojové můžou využít nedalekou jízdárnu. Pro milovníky historie jsou v blízkém okolí hrady a zámky. Zřícenina hradu Šostýn, hrad Hukvaldy, zámek Kunín, Štramberská Trúba určitě ochutnejte Štramberské uši a mnoho dalších.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Poetický pořad „… tak nějak museli …

08.12.2023 - 08.12.2023
Centrum tradičních…

Poetický pořad z cyklu muzejních adventních podvečerů pořádaný Muzeem Novojičínska a městem Příbor.

X. Setkání betlemářů v Příboře 2023

09.12.2023 - 09.12.2023
Centrum tradičních…

Desátý ročník tradičního adventního setkání řezbářů - betlemářů ze severovýchodní Moravy a těšínského Slezska. Expozice…

Svatomartinské hody 2023 - Klimkovi…

12.12.2023 - 12.12.2023
Klimkovice

Tradiční oslava nových a svatomartinských vín se před klimkovickým zámkem koná již po třinácté. Návštěvníci ochutnají…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete