Statistika našeho portálu

  • 95 747 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Hotel relax-park Modrá stodola - Horoměřice

Horoměřice

Designový, moderně řešený hotel příměstského typu nabízející veškerý komfort čtyř hvězdičkového hotelu. Hotel relax park - MODRÁ STODOLA je součástí komplexu zaměřeného na relaxaci, zábavu, gastronomii a volnočasové aktivity.V současné době hotel nabízí 25 pokojů a 2 apartmány. V každém nekuřáckém pokoji je spojena elegance s komfortem, každý je ve svém pojetí zcela originální – vybaven…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Spojovací 918, Horoměřice
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Praha-západ
Obec
Horoměřice

Fotogalerie k článku

Designový, moderně řešený hotel příměstského typu nabízející veškerý komfort čtyř hvězdičkového hotelu. Hotel relax park - MODRÁ STODOLA je součástí komplexu zaměřeného na relaxaci, zábavu, gastronomii a volnočasové aktivity.

V současné době hotel nabízí 25 pokojů a 2 apartmány. V každém nekuřáckém pokoji je spojena elegance s komfortem, každý je ve svém pojetí zcela originální – vybavený designovým značkovým italským nábytkem, LCD televizorem, minibarem, pokojovým tresorem, telefonem s přímou provolbou.

Host má možnost připojení na vysokorychlostní internet v každém pokoji nebo WIFI připojení. Všechny pokoje mají vlastní vyhřívanou koupelnu, která je vybavena toaletou a vanou nebo sprchovým koutem a bidetem. Vysoký standard použité značkové sanity zaručuje kvalitní užitné vlastnosti, samozřejmostí je kosmetické vybavení včetně vysoušečů na vlasy, froté program.

Možnosti stravování

Rozmanité možnosti relax parku - MODRÁ STODOLA dokonale naplní vaše představy, ať už se chystáte na dobrý oběd, rodinnou oslavu, privátní večírek pro užší společnost, stylový raut, divokou párty, či důstojnou firemní akci. Obzvláštní péči věnujeme svatebním hostinám. Skvělá jídla, vybraná vína od nejlepších vinařů jižní Moravy a jižní Ameriky Vás jistě nezklamou.

Popis okolí

Hotel je situován v okrajové části Prahy 6 - v Horoměřicích, 5 km od letiště Praha a jen 10 minut autem od Pražského hradu, na hranici chráněné krajinné oblasti. V blízkosti jsou zastávky městské autobusové dopravy (linky č.355, 356, 316 na metro A - Dejvická). Výborné napojení na dálniční tah ve směru od D1 z Brna směr Plzeň, Karlovy Vary. V blízkosti se nachází nákupní centrum Šestka.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Premiérové představení CIRKU La Put…

21.08.2021 - 21.08.2021
Chráněné bydlení Slapy

Jubilejní ročník festivalu CIHLAFEST nedaleko Slapské přehrady se letos uskuteční v sobotu 21. srpna. Po roční pauze na…

Rockový Slunovrat 2021 - Řevnice

13.08.2021 - 15.08.2021
Lesní divadlo Řevnice

Multižánrový hudební festival v lese.

Pěstitelská pálenice - Úhonice

21.08.2021 - 21.08.2021
Pálenice Úhonice

Sezóna 2021 bude zahájena 21.8.2021.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete