Statistika našeho portálu

  • 102 520 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Roubal - Pecka

Pecka

Hotel Roubal naleznete v malebném městečku Pecka, v okrese Jičín na rozhraní Českého ráje a Krkonoš, je umístěn přímo na náměstí v blízkosti gotického hradu Pecka. Objekt prošel v roce 2004 celkovou rekonstrukcí a nyní nabízí ubytování i služby ve standardu ***. Celkem hotel disponuje 43 lůžky rozdělenými do dvou až pěti lůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny masivn…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Pecka 7/98, Pecka
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Jičín
Obec
Pecka

Fotogalerie k článku

Hotel Roubal naleznete v malebném městečku Pecka, v okrese Jičín na rozhraní Českého ráje a Krkonoš, je umístěn přímo na náměstí v blízkosti gotického hradu Pecka. Objekt prošel v roce 2004 celkovou rekonstrukcí a nyní nabízí ubytování i služby ve standardu ***. Celkem hotel disponuje 43 lůžky rozdělenými do dvou až pěti lůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny masivním smrkovým nábytkem, lůžka mají zdravotní matrace a protialergické přikrývky.

Možnosti stravování

Hosté mohou využít naši stylovou restauraci s kapacitou 80 míst, která je rozdělena na část kuřáckou i nekuřáckou, k dispozici je také velká letní terasa. Můžete u nás uspořádat firemní akce, rauty, večírky svatební hostiny a další společenské i sportovní akce. Hotel má vlastní parkoviště, k dispozici je úschovna kol a lyží, hosté se mohou pobavit u stolního tenis, šipek, kulečníku a stolního fotbálku.

Popis okolí

Místo je vhodné pro individuální a skupinovou turistiku, městečko a jeho okolí nabízí nepřeberné množství sportovního a kulturního vyžití. Romantická krajina s mírným kopcovitým a lesnatým terénem skýtá vhodné prostředí pro příjemné procházky a turistické výlety pro celý rok. Sportovní aktivity: menší lyžařský vlek v dosahu hotelu, přímo v obci Pecka, další vleky v obci Zvičina 6 km od hotelu a v Herlíkovicích vzdálených asi 30 km od obce. V letním období můžete využít nedaleký sportovní areál s přírodním bazénem, volejbalem a tenisovými kurty nebo se vydat na kole po některé z cyklistických tras.

Tipy na výlet po okolí

Lákavými atrakcemi blízkého okolí jsou Lázně Bělohrad, ZOO ve Dvoře Králové, aquapark Liberec, Prachovské skály, hrady Kost a Trosky, zámek Humprecht a další historické objekty.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete