Statistika našeho portálu

  • 91 441 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Hotel Rustikal - Horní Cerekev

Horní Cerekev

Hotel je originálně zrekonstruovaný selský statek, který se nachází v klidném městečku Horní Cerekev, uprostřed krásné přírody na rozhraní krajů Vysočina a Jižní Čechy. Hotel nabízí ubytování v několika typech pokojů. Pokoje Rubín, Safír, Topas, Tyrkis, Krystal. Kapacita hotelu je: 96 pevných lůžek z toho 3 jednolůžkové pokoje, 38 dvoulůžkových pokojů, 3 čtyřlůžková apartmá = 2/2 pokoje, společná…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Havlíčkova 120, Horní Cerekev
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Pelhřimov
Obec
Horní Cerekev

Fotogalerie k článku

Hotel je originálně zrekonstruovaný selský statek, který se nachází v klidném městečku Horní Cerekev, uprostřed krásné přírody na rozhraní krajů Vysočina a Jižní Čechy. Hotel nabízí ubytování v několika typech pokojů. Pokoje Rubín, Safír, Topas, Tyrkis, Krystal. Kapacita hotelu je: 96 pevných lůžek z toho 3 jednolůžkové pokoje, 38 dvoulůžkových pokojů, 3 čtyřlůžková apartmá = 2/2 pokoje, společná koupelna a WC a 1 pětilůžkové apartmá = 2/2 pokoje, 1/1 pokoj, společná koupelna a WC. Možnost 9-ti přistýlek. Každý pokoje je vybaven koupelnou a WC. K dalšímu vybavení patří televize, satelit, telefon, minibar, trezor.

Možnosti stravování

Stylová restaurace a bar nabízí pestré pochoutky české i mezinárodní kuchyně. Kapacita restaurace činí 130 míst. Pro rodinné oslavy nebo firemní prezentace nabízíme uspořádání rautů či vepřových hodů. Letní posezení na terase dotváří romantickou atmosféru hotelu. Letní terasa nabízí 90 míst. Vedení hotelu spolu s personálem vyjde ochotně vstříc požadavkům jak jednotlivých hostů, tak i celých skupin. Zajistí perfektní servis pro svatební hostiny, promoce, odborná symposia nebo konference. To vše v oddělených prostorách, které jsou součástí hotelového komplexu.

Popis okolí

Hotel se nachází přibližně v polovině cesty mezi Prahou a Brnem, 30 km od dálnice, na kraji městečka Horní Cerekev. Toto město leží na česko-moravském pomezí, 15 km jihovýchodně od Pelhřimova v malebné krajině Českomoravské vrchoviny, plné kopců. lesů, luk a rybníků, v klimaticky příjemné poloze 600 m nad mořem. Ideální místo pro milovníky klidu a přírody. V blízkém okolí se můžete vydat hledat prameny české kultury. Leží zde kulturní bohatství v podobě hradů a zámků. Kromě toho je zde vyznačeno nesčetné množství stezek pro pěší i cyklisty. Nebo chcete lovit či rybařit? Ani to není žádný problém. Je zde honitba o rozloze 6000 ha. Najdete zde srny, kančí zvěř, muflony a danky. Ve městech jako je Jihlava (18 km), Pelhřimov (16 km), Tábor (55 km) můžete věnovat celý den nákupům.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Advent na hradě Kámen - Pelhřimov

08.12.2019 - 08.12.2019
Hrad Kámen

V adventním čase si letos budete moci prohlédnout vánočně vyzdobené interiéry hradu Kámen a připomenout si vánoční…

Živý Betlém - Želiv

08.12.2019 - 08.12.2019
Želiv

Příběh o zrození Krista, který si Vás podmaní.

Živý Betlém - Želiv

15.12.2019 - 15.12.2019
Želiv

Příběh o zrození Krista v klášteře Želiv Vám ukáže nejen příběh ale i místa kam se běžný návštěvník nepodívá

Advent na hradě Kámen - Pelhřimov

15.12.2019 - 15.12.2019
Hrad Kámen

V adventním čase si letos budete moci prohlédnout vánočně vyzdobené interiéry hradu Kámen a připomenout si vánoční…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete