Statistika našeho portálu

  • 102 342 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Schindlerův háj - Svitavy

Svitavy

Hotel Schindlerův háj vznikl v roce 1997 a naleznete jej asi kilometr od města Svitavy ve směru na Litomyšl. Hotel disponuje 27 pokoji s 54 pevnými lůžky a 5 přistýlkami. Pokoje mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vybaveny jsou TV se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, připojením na internet a ledničkou, na přání doplníme. Hotel nabízí sekretářské a směnárenské služby, na …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Pražská 2137, Svitavy
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Svitavy
Obec
Svitavy

Fotogalerie k článku

Hotel Schindlerův háj vznikl v roce 1997 a naleznete jej asi kilometr od města Svitavy ve směru na Litomyšl. Hotel disponuje 27 pokoji s 54 pevnými lůžky a 5 přistýlkami. Pokoje mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vybaveny jsou TV se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, připojením na internet a ledničkou, na přání doplníme. Hotel nabízí sekretářské a směnárenské služby, na přání klientů služby tlumočnické. Sportovní zázemí hotelu tenis, víceúčelové hřiště, petang, úschovna kol. V blízkosti se nachází mnoho cyklistických a turistických tras. K relaxaci zde poskytujeme saunu, solárium a masáže. 1 km od hotelu se nachází bowling, petanque, squash, bazén a všesportovní hala.

Možnosti stravování

Hotelová restaurace nabízí celoročně širokou škálu tuzemských i zahraničních jídel. Lze využít i jako salónek pro uzavřenou společnost, jako je pořádání soukromých oslav nebo firemních školení, či večírků. Kapacita restaurace činí 90 osob. Letní terasa s výhledem do nedalekého lesa poskytuje příjemné posezení až 40 osobám. V zimním období posezení v restauraci u hořícího krbu.

Popis okolí

Hotel je situován do těsné blízkosti lesa u úpatí Javornického hřebene, kde nejste nikdy rušeni hlukem silnic či rušnými uličkami města.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Svitavský vandr 2024 - Svitavy

22.06.2024 - 22.06.2024
Chata Rosnička

Přidejte se ke konání prvního ročníku turistické akce Svitavský vandr!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete