Statistika našeho portálu

  • 94 418 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Hotel S.E.N. - Senohraby

Senohraby

Hotel S.E.N. - Steve´s European Notion - se nachází v malebné krajině s romantickým výhledem do údolí. Romantický hotel v zámeckém stylu má neopakovatelnou atmosféru. Nabízí moderní vybavení a špičkový servis ve všech střediscích. Kapacita hotelu je 47 pokojů - 36 dvoulůžkových a 11 apartmá. Pokoje vybaveny TV se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, WiFi a koupelnou s denním světlem. Pro sem…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Malostranská 344, Senohraby
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Praha-východ
Obec
Senohraby

Fotogalerie k článku

Hotel S.E.N. - Steve´s European Notion - se nachází v malebné krajině s romantickým výhledem do údolí. Romantický hotel v zámeckém stylu má neopakovatelnou atmosféru. Nabízí moderní vybavení a špičkový servis ve všech střediscích. Kapacita hotelu je 47 pokojů - 36 dvoulůžkových a 11 apartmá. Pokoje vybaveny TV se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, WiFi a koupelnou s denním světlem. Pro semináře a kongresy je k dispozici 7 konferenčních místností s technickým vybavením největší - Kongresový sál - je až pro 200 osob. Sportovní a relaxační centrum nabízí venkovní i vnitřní bazén, whirlpool, saunu, solárium, masáže, fitness, squashový kurt indoor, tenisové kurty outdoor, stolní tenis, billiard, karambol, horská kola, petanque, šipky, obří šachy. V okolí možnost golfu, bowling, koně, vyhlídkové lety.

Možnosti stravování

Příjemné posezení a dobré jídlo najdete v hotelové restauraci s domácí i mezinárodní kuchyní. Navíc si zde můžete vychutnat výborná zahraniční i tuzemská vína. Pro uzavřenou společnost připravíme Zámeckou restauraci v secesním stylu nebo barbecue Švýcarskou restauraci s otevřeným krbem.

Popis okolí

Ke krásné procházce vybízí nedaleké Hrusice s Památníkem Josefa Lady a malebným kostelíčkem. Ondřejovská hvězdárna láká návštěvníky ke sledování vesmírných dálek. Dále je možno navštívit zámky Konopiště a Jemniště, nebo Kutnou horu s chrámem Svaté Barbory.

Tipy na výlet po okolí

Celodenní výlety:Praha - cíl všech návštěvníků naší republiky. Zajistíme prohlídku s odborným výkladem profesionálního průvodce.Zámek Hluboká - prohlídka zámku s překrásnou galerií.Pivovar Velké Popovice - prohlídka pivovaru s ochutnávkou lahodného moku.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

sobota 24. říjen

Dnes má svátek Nina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete