Statistika našeho portálu

  • 91 158 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Hotel Skalní mlýn - Blansko

Blansko

Hotel Skalní mlýn je vysoce standardní tříhvězdičkový hotel s více než sedmdesátiletou tradicí. Hotel se nachází v samém srdci Národní přírodní rezervace Moravský kras, do které láká tisíce turistů především propast Macocha, vápencové jeskyně a unikátní plavba po podzemní říčce Punkvě. hotelu je pro hosty připravena restaurace, večerní restaurace - piano bar, letní terasy, výtah, směnárna, a jiné…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Skalní mlýn 96, Blansko
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Blansko
Obec
Blansko

Fotogalerie k článku

Hotel Skalní mlýn je vysoce standardní tříhvězdičkový hotel s více než sedmdesátiletou tradicí. Hotel se nachází v samém srdci Národní přírodní rezervace Moravský kras, do které láká tisíce turistů především propast Macocha, vápencové jeskyně a unikátní plavba po podzemní říčce Punkvě. hotelu je pro hosty připravena restaurace, večerní restaurace - piano bar, letní terasy, výtah, směnárna, a jiné služby. Hotelové pokoje jsou vždy s vlastním WC, sprchou, telefonem, rádiem a sat-TV. Hotel má vlastní parkoviště.

Možnosti stravování

V hotelu je pro hosty připravena restaurace, večerní restaurace - piano bar, letní terasy,

Popis okolí

Okolní Národní přírodní rezervace umožňuje řadu relaxačních aktivit. Přímo na místě na hosty čeká nabídka 33 rodinných výletů, které můžou z hotelu do blízkého okolí podniknout. V těsné blízkosti je křižovatka turistických tras a naučná stezka. Nedaleko hotelu stanice silničních vláčků jezdících k Punkevním jeskyním, od kterých dále jezdí lanová dráha k propasti Macocha. V areálu nechybí půjčovna kol, jejíž význam je umocněn stávajícím uzavřením krasových žlebů pro automobilovou dopravu. Brno je vzdáleno 30 km.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Festival Rajbas - Blansko

22.11.2019 - 24.11.2019
Blansko

Rajbas není akce pouze na jeden víkend v listopadu. A neodehrává se jen za dveřmi sálů kina a kulturáku. Jednou z jeho…

Ďábelský Výpustek - Křtiny

30.11.2019 - 01.12.2019
Křtiny

Již tradiční akce Ďábelský Výpustek se letos koná v jeskyni Výpustek v pravidelných hodinových vstupech od 10:00 do…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete