Statistika našeho portálu

  • 100 976 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Hotel Slunce - Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod

Hotelový areál Slunce nabízí svým hostům ubytování ve 49 nově rekonstruovaných kompletně vybavených pokojích včetně 2 apartmánů v centru města Havlíčkův Brod. Pokoje jsou situované ve třech podlažích s výtahem - 1 jednolůžkový pokoj, 36 dvoulůžkových pokojů, 10 třílůžkových pokojů a 2 apartmá s minibarem mají koupelnu s vanou i sprchovým koutem. Některé pokoje mají ledničku a varnou konvici. V re…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Jihlavská 1985, Havlíčkův Brod
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Havlíčkův Brod
Obec
Havlíčkův Brod

Fotogalerie k článku

Hotelový areál Slunce nabízí svým hostům ubytování ve 49 nově rekonstruovaných kompletně vybavených pokojích včetně 2 apartmánů v centru města Havlíčkův Brod. Pokoje jsou situované ve třech podlažích s výtahem - 1 jednolůžkový pokoj, 36 dvoulůžkových pokojů, 10 třílůžkových pokojů a 2 apartmá s minibarem mají koupelnu s vanou i sprchovým koutem. Některé pokoje mají ledničku a varnou konvici. V renovovaných kompletně vybavených pokojích je pro Vás připraveno celkem 107 lůžek ve 47 pokojích a 2 apartmánech. Vybavení pokojů - předsíň se zabudovanou skříní, zrcadlo, koupelna s WC, sprchový kout a umyvadlo + fén. Standardní vybavení s psacím stolem, TV/SAT. Telefon s možností připojení na internet. V prvním poschodí jsou k dispozici 3 salónky a Kongresový sál s ozvučením vhodné pro školení, semináře, konference, rodinné a společenské oslavy, svatby, rauty.

Možnosti stravování

V přízemí hotelu je nová nekuřácká restaurace s barem. Nabízí 70 - 100 míst + 8 míst u baru, taneční parket, pódium pro disco nebo živou hudbu. Velký výběr jídel a nápojů ze stálého i denního jídelního lístku, podávání hotelových snídaní.Švejkovna je stylová Plzeňská restaurace v přízemí hotelu s letní zahrádkou pro 80 osob, příjemné posezení s reprodukovanou hudbou a nabídka specialit české kuchyně a výborného certifikovaného plzeňského piva.

Popis okolí

Sportovní areál Kotlina v městském parku Budoucnost 15 min. chůze od hotelu, kde je nový zimní stadión. Nově vybudovaný krytý plavecký bazén 25 m se slanou vodou, pět drah, vodní atrakce se skluzavkou. Sauna, sál na aerobik, squash, Fitness centrum, Solárium, půjčovna jízdních kol, Masáže, vířivka. Vše v dosahu.

Tipy na výlet po okolí

V prvním poschodí jsou k dispozici 3 salónky a Kongresový sál s ozvučením vhodné pro školení, semináře, konference, rodinné a společenské oslavy, svatby, rauty.# Havlíčkův dům - okresní vlastivědné muzeum# Havlíčkobrodská věž s nádherným výhledem# Literární čajovna v HB - každý pátek od 19:30 filmový klub; internet k dispozici# Jihlava -- katakomby - unikátní podzemní chodby; prohlídka s průvodcem -- ZOO Jihlava -- Vodní ráj – veřejné koupaliště# Památník Jaroslava Haška na hradě Lipnici

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete