Statistika našeho portálu

  • 93 203 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Hotel Stará Pošta - Rousínov

Rousínov

Hotel Stará Pošta nabízí 8 stylově zařízených apartmánů s plochou od 80m2 (3 lůžka + možná přistýlka) do 140m2 (4 lůžka + možná přistýlka) v mezonetové úpravě. Ke klidné atmosféře apartmánů přispívá krb či kamenná podlaha. Hotel je vybaven podzemní garáží a v celém areálu je k dispozici WiFi internet, který naši hosté samozřejmě mohou využít i v soukromí apartmánů. U hotelu naleznete velkou travn…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Stará Pošta 109, Rousínov
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Vyškov
Obec
Rousínov

Fotogalerie k článku

Hotel Stará Pošta nabízí 8 stylově zařízených apartmánů s plochou od 80m2 (3 lůžka + možná přistýlka) do 140m2 (4 lůžka + možná přistýlka) v mezonetové úpravě. Ke klidné atmosféře apartmánů přispívá krb či kamenná podlaha. Hotel je vybaven podzemní garáží a v celém areálu je k dispozici WiFi internet, který naši hosté samozřejmě mohou využít i v soukromí apartmánů. U hotelu naleznete velkou travnatou zahradu s ovocnými stromy.

Možnosti stravování

Součástí historického areálu je vedle hotelu i restaurace Stará Pošta, kde naleznete speciality české a moravské kuchyně.

Popis okolí

Nevšední, stylové a komfortní ubytování v historicky cenném a významném areálu z období Slavkovské bitvy, kde nocoval císař Napoleon. Bylo to právě na Staré Poště, kde se roku 1805 rozhodovalo o Evropě. Klidné a příjemné prostředí naleznete pouhých 15 minut od Brna.

Tipy na výlet po okolí

Slavkovské bojiště je od roku 1992 chráněnou památkovou zónou (vyhláška MK ČR č. 475/1992 Sb. ze dne 10.9.1992), památková zóna zahrnuje například návrší Žuráň, kopec Santon nad Tvarožnou, Starou Poštu pozořickou i secesní Mohylu míru architekta Josefa Fanty, jež je památníkem všem obětem bitvy u Slavkova nad obcí Prace.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Autoslalom Vyškov

30.05.2020 - 30.05.2020
Letiště Vyškov

Automobilové závody pro každého na vyškovském letišti.

Pohádkoland 2020 - Brno

20.06.2020 - 20.06.2020
Slavkov u Brna

3. ročník největšího rodinného festivalu - POHÁDKOLAND 2020!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie
Turistické regiony

pondělí 25. květen

Dnes má svátek Viola

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete