Statistika našeho portálu

  • 102 672 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Stará škola - Hořice na Šumavě

Hořice na Šumavě

Rodinný hotel nabízí ubytování v malebném Šumavském údolí, v samotném centru historické obce na cestě mezi Lipnem a Českým krumlovem. Je vhodný a vybavený i pro rodiny s dětmi. V okolí během roku probíhá mnoho zajímavých kulturních akcí, jako je Kulturní léto v Hořicích na Šumavě, pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě, Slavnosti Pětilisté růže v Českém Krumlově, bohatý celoroční program Windy …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
93, Hořice na Šumavě
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Český Krumlov
Obec
Hořice na Šumavě

Fotogalerie k článku

Rodinný hotel nabízí ubytování v malebném Šumavském údolí, v samotném centru historické obce na cestě mezi Lipnem a Českým krumlovem. Je vhodný a vybavený i pro rodiny s dětmi. V okolí během roku probíhá mnoho zajímavých kulturních akcí, jako je Kulturní léto v Hořicích na Šumavě, pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě, Slavnosti Pětilisté růže v Českém Krumlově, bohatý celoroční program Windy pláže v Černé v Pošumaví a mnoho dalších. Námětů na výlety do okolí je nespočet, nejvyužívanější je stezka do korun stromů, Frymburk, Boletický vojenský prostor, Vítkův Hrádek a mnoho dalších.

Hotel nabízí i wellness vyžití - infrasaunu, služby masérky, kadeřnice a kosmetičky. Hotel se specializuje na pobytové balíčky, jenž najdete aktuálně vždy k danému období na jejich stránkách.

Pokoje jsou standardně vybavené s vlastní televizí a Wi-fi v celém hotelu. Hotel je nekuřácký, prostor pro kuřáky je na terase. K hotelu patří terasa s posezením, skromné dětské hřiště, parkoviště, úschovna kol a lyží. V létě lze využívat ještě bohaté vyžití Menfis, r.s.http://menfis.cz/galerie

Možnosti stravování

Hotel nabízí ubytování se snídaní a s polopenzí. Kuchyně je domácí a vždy čerstvá. Večeře jsou o třech chodech a snídaně jsou podávány formou buffetu.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete