Statistika našeho portálu

  • 101 923 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Terezka Břeclav - Břeclav

Břeclav

Hotel Terezka Břeclav - Hotel nabízí ubytování v jedno, dvou a třílůžkových standardně vybavených pokojích televize, rádio, 2 apartmá. Celková kapacita hotelu je 60 lůžek. Recepce non-stopHotelové služby 7 dní v týdnu: směnárna, informace, telefon, fax, kopírka, hotelový trezor, parkování na uzamčeném hotelové parkovišti v ceně pobytu, prodej hygienických potřeb, tabákových výrobků, známek, pohle…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Jana Palacha 22, Břeclav
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Břeclav
Obec
Břeclav

Fotogalerie k článku

Hotel Terezka Břeclav - Hotel nabízí ubytování v jedno, dvou a třílůžkových standardně vybavených pokojích televize, rádio, 2 apartmá. Celková kapacita hotelu je 60 lůžek. Recepce non-stopHotelové služby 7 dní v týdnu: směnárna, informace, telefon, fax, kopírka, hotelový trezor, parkování na uzamčeném hotelové parkovišti v ceně pobytu, prodej hygienických potřeb, tabákových výrobků, známek, pohledů, úschovna jízdních kol v ceně pobytu, taxi. Další hotelové služby: prodejna mobilních telefonů, Cestovní kancelář Fischer, zajištění půjčení jízdních kol, pro sportovní oddíly možnost soustředění na fotbalovém stadionu SK Tatran Poštorná umělá tráva III. generace, umělé osvětlení, jedno travnaté hřiště, catering. Pobyt s domácími mazlíčky povolen.

Možnosti stravování

Spojení klasického prostředí a vynikající kuchyně vytváří příjemné místo pro Vaše schůzky či jednání - kruhová restaurace nebo krátké zastavení na vynikající kávu a přečtení denního tisku na jednom z našich dvou barů. To vše je Vám plně k dispozici. Otevírací doba - restaurace, Blue bar, kavárna: po-so - 7:00 - 22:00, ne - 8:00 - 22:00. Club, internetová kavárna, salonek: po-pá - 9:00 - 02:00, pá-so do 04:00. Zahradní restaurace. Gastronomické speciality: pravidelné pořádání v měsíčních periodách specialit různých kuchyní zvěřinové, rybí, asijské, jugoslávské aj.. Obědy v hotelu Terezka: denní menu po - pá za 49,- Kč, každý den pro Vás máme připravený výběr z pěti druhů jídel. Vynikající kávu si můžete vychutnat u baru nebo v pohodlí interiéru našeho Blue baru. Útulné prostředí a třeba i výběr z 20-ti druhů káv a několika dezertů Vám zpříjemní kterékoliv všední odpoledne. Zcela nová internetová kavárna vybavená LCD monitory, disponující rychlým připojením a poměrně širokým uživatelským rozhraním i pro ty nejnáročnější. Spojte se s celým světem, záleží jen na Vás. Noční bar - pokud patříte mezi noční ptáky a rádi se bavíte, jste na správné adrese. Ruleta, billiard, jukebox s videoklipy, sportovní přenosy, hudební klipy a víc než 100 různých kanálů na velkém plátně. K tomu bar s širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů.

Popis okolí

Hotel Terezka je vzdálen 3 km od sjezdu z dálnice Praha - Bratislava exit 48. Hraniční přechod do Rakouska Poštorná - Reinthal je 4 km a hraniční přechod na Slovensko Lanžhot - Kúty je 10 km od našeho hotelu. Mezinárodní vlakové a autobusové nádraží Břeclav je vzdáleno cca 250 m.

Tipy na výlet po okolí

Kostel Navštívení panny Marie v Poštorné, Pohansko - sídelní místo Velkomoravské říše, památník bitvy na Moravském poli, Pálavské vrchy a Pálavská jezera, Lednické rybníky koupání, Randezvous - letní sídlo kopie Vítězného oblouku v Paříži, Janohrad - lesní hrad, Valtice - zámek, Břeclav - zámek, Lednice - zámek

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Hypnotizér v Břeclavi | květen 2024

22.05.2024 - 22.05.2024
U Tržiště 2085/1, 690…

Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na představení HYPNOTIZÉR!

Den v růžovém Mikulov

18.05.2024 - 18.05.2024
Mikulov

Největší degustace frizzante a růžových vín v České republice. Akce se koná v rámci slavností města Mikulov.

Královský košt Mikulov 2024

23.08.2024 - 23.08.2024
Hotel Ryzlink Mikulov

Výjimečná degustace vín spojená s kulturním a gastronomickým zážitkem.

Královský košt Hustopeče 2025

11.01.2025 - 11.01.2025
Hustopeče

Závěrečná degustace vín ve Wine Wellness hotelu.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete