Statistika našeho portálu

  • 87 193 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 159 Míst a památek

Hotel Terezka Břeclav - Břeclav

Jana Palacha 22, Břeclav

Hotel Terezka Břeclav - Hotel nabízí ubytování v jedno, dvou a třílůžkových standardně vybavených pokojích televize, rádio, 2 apartmá. Celková kapacita hotelu je 60 lůžek. Recepce non-stopHotelové služby 7 dní v týdnu: směnárna, informace, telefon, fax, kopírka, hotelový trezor, parkování na uzamčeném hotelové parkovišti v ceně pobytu, prodej hygienických potřeb, tabákových výrobků, známek, pohle…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Jana Palacha 22, Břeclav
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Břeclav
Obec
Břeclav

Fotogalerie k článku

Hotel Terezka Břeclav - Hotel nabízí ubytování v jedno, dvou a třílůžkových standardně vybavených pokojích televize, rádio, 2 apartmá. Celková kapacita hotelu je 60 lůžek. Recepce non-stopHotelové služby 7 dní v týdnu: směnárna, informace, telefon, fax, kopírka, hotelový trezor, parkování na uzamčeném hotelové parkovišti v ceně pobytu, prodej hygienických potřeb, tabákových výrobků, známek, pohledů, úschovna jízdních kol v ceně pobytu, taxi. Další hotelové služby: prodejna mobilních telefonů, Cestovní kancelář Fischer, zajištění půjčení jízdních kol, pro sportovní oddíly možnost soustředění na fotbalovém stadionu SK Tatran Poštorná umělá tráva III. generace, umělé osvětlení, jedno travnaté hřiště, catering. Pobyt s domácími mazlíčky povolen.

Možnosti stravování

Spojení klasického prostředí a vynikající kuchyně vytváří příjemné místo pro Vaše schůzky či jednání - kruhová restaurace nebo krátké zastavení na vynikající kávu a přečtení denního tisku na jednom z našich dvou barů. To vše je Vám plně k dispozici. Otevírací doba - restaurace, Blue bar, kavárna: po-so - 7:00 - 22:00, ne - 8:00 - 22:00. Club, internetová kavárna, salonek: po-pá - 9:00 - 02:00, pá-so do 04:00. Zahradní restaurace. Gastronomické speciality: pravidelné pořádání v měsíčních periodách specialit různých kuchyní zvěřinové, rybí, asijské, jugoslávské aj.. Obědy v hotelu Terezka: denní menu po - pá za 49,- Kč, každý den pro Vás máme připravený výběr z pěti druhů jídel. Vynikající kávu si můžete vychutnat u baru nebo v pohodlí interiéru našeho Blue baru. Útulné prostředí a třeba i výběr z 20-ti druhů káv a několika dezertů Vám zpříjemní kterékoliv všední odpoledne. Zcela nová internetová kavárna vybavená LCD monitory, disponující rychlým připojením a poměrně širokým uživatelským rozhraním i pro ty nejnáročnější. Spojte se s celým světem, záleží jen na Vás. Noční bar - pokud patříte mezi noční ptáky a rádi se bavíte, jste na správné adrese. Ruleta, billiard, jukebox s videoklipy, sportovní přenosy, hudební klipy a víc než 100 různých kanálů na velkém plátně. K tomu bar s širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů.

Popis okolí

Hotel Terezka je vzdálen 3 km od sjezdu z dálnice Praha - Bratislava exit 48. Hraniční přechod do Rakouska Poštorná - Reinthal je 4 km a hraniční přechod na Slovensko Lanžhot - Kúty je 10 km od našeho hotelu. Mezinárodní vlakové a autobusové nádraží Břeclav je vzdáleno cca 250 m.

Tipy na výlet po okolí

Kostel Navštívení panny Marie v Poštorné, Pohansko - sídelní místo Velkomoravské říše, památník bitvy na Moravském poli, Pálavské vrchy a Pálavská jezera, Lednické rybníky koupání, Randezvous - letní sídlo kopie Vítězného oblouku v Paříži, Janohrad - lesní hrad, Valtice - zámek, Břeclav - zámek, Lednice - zámek

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Setkání souborů pod Taneční horou -…

26.04.2019 - 27.04.2019
Náměstí

Festival tuzemských folklorních souborů, které vystoupí s krátkými ukázkami folkloristické tradice svého regionu.…

Festival otevřených sklepů – Jaro n…

27.04.2019 - 28.04.2019
Mikulčice, Moravská…

Jarní Festival otevřených sklepů

Pálení čarodějnic - Velké Pavlovice

30.04.2019 - 30.04.2019
Louka u rybníka na…

Nenechte si ujít Pálení čarodějnic.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete